Jump to content
Deliux

RP sąvokos

Recommended Posts

📌Kas yra POWERGAMING?📌
-Veiksmų, kurių neįmanoma atlikti realybėje, naudojimas. Pvz.: 1. Žmogus bėgdamas nuo policijos iš savo kuprinės išsitraukia dviratį ir juo nuvažiuoja tolyn. 2. Susišaudymo metu Jūs išsitraukiate AK-47 iš savo kišenės. Abu šie veiksmai yra neįmanomi realioje aplinkoje.

📌Kas yra METAGAMING?📌
-Išorinės informacijos naudojimas RolePlay metu. Pvz.: Jums skaitant mūsų Discord susirašinėjimus sužinote, jog Marytė nori nužudyti būtent jus. Su šia informacija, Jūs prisijungiate į žaidimą ir bėgate nuo Marytės kuo toliau su ja net nekalbėję! Bet kokia informacija susijusi su serverio RolePlay, privalo būti perduota žaidime - naudojant telefoną ar bendraujant su kitu žmogumi.

📌Kas yra FearRP?📌
-Jūsų gyvybė yra tik viena ir ją privalote tausoti! Pvz.: Į jus nutaikytas ginklas ir užpuolikas Jums liepia griuti ant žemės. Jūs tai ignoruojate ir nusprendžiate pulti užpuoliką plikomis rankomis. Savaime aišku, užpuolikas Jus nušauna. Vienas iš pagrindinių RolePlay elementų, kurio privalosi laikyti kiekvienas! Jūsų gyvybė yra tik viena ir Jūs ją privalote vertinti taip, lyg tai būtų realaus gyvenimo pavyzdys.

📌 Kas yra FailRP?📌
-Žaidėjas atlikdamas tam tikrus veiksmus pažeidė serverio taisykles ar RolePlay savokos nuostatas. RolePlay nesilaikymas yra griežtai draudžiamas!

📌Kas yra DM/VDM?📌
-DeathMatch (DM) - žaidėjų žudymas, smurtavimas ar kitoks kenkimas naudojant fizinį smurtą. ar pasitelkiant priemones kaip - automobilis. Pvz.: Marytė sugalvoja atvažiuoti į rengiamą CarShow, išsitraukia savo pistoletą ir pradeda visus šaudyti nieko nesakiusi!
-VehicleDeathMatch (VDM) - žaidėjų žudymas, smurtavimas ar kitoks kenkimas naudojant fizinį smurtą pasitelkiant tr. priemones kaip - automobilis.
Pvz: Marytė sugalvoja atvažiuoti į rengiamą CarShow, ir su savo automobiliu be jokios priežasties taranuoja stovinčią žmonių minią! Marytė, be jokios priežasties išžudė serverio žaidėjus, ir ji už tai bus baudžiama paskyros blokavimu. Kiekvienas nužudymas ar fizinio smurto veiksmas turi būti pagrįstas rimtais RolePlay elementais.

📌Kas yra NEW LIFE RULE (NLR)?📌
- Mirus, veikėjas praranda visus atsiminimus apie savo mirtį. Po nužudymo, žaidėjui draudžiama: dalinti bet kokią informaciją apie savo mirtį, kerštauti jį nužudžiusiam asmeniui (RK) bei grįžti į mirties vietą bent 30 min.

📌Kas yra REVENGE KILL (RK)?📌
- Tai bandymas atkeršyti asmeniui, kuris prieš tai nužudė Jūsų veikėją RolePlay tikslais. Pvz.: Banko apiplėšimo metu plėšikas nušauna pareigūną norėdamas pabėgti. Pareigūnas, praėjus tam tikram laiko tarpui, sutikęs plėšiką, staiga jį prisimena ir kerštaujant už savo mirtį banko plėšimo metu – jį nužudo.

📌Kas yra CHARACTER KILL (CK)?📌
-Tai sukurto veikėjo nužudymas. Viskas pradedama nuo nulio – sukuriamas naujas veikėjas arba pakeičiamas senojo vardas ir pavardė, tačiau Roleplay turės vykti taip, lyg Jūs esate naujas mieste ir nieko nepažįstate. CK RolePlay tikslais leidžiamas tik tais atvejais, kai asmuo sutinka su šiuo veiksmu, tačiau visais atvejais apie CK turi būti prieš tai pranešta administracijai. Išimtys taikomos tik gaujos nariams, kurie dažniausiai atlieka CK, kai gaujoje esantis narys išduoda gaują ar yra išmetamas iš jos.

📌Kas yra IN CHARACTER (IC) informacija?📌
-Tai informacija, susijusi su Jūsų veikėju. Į IC sąvoką yra įtraukiamas jūsų kuriama vaikėjo išvaizda, identitetas, atliekami veiksmai (/me ir /do komandos). Trumpai tariant, tai yra informacija, susijusi su pačiu žaidimu/ Jūsų sukurtu veikėju. Pvz.: Jūs nusipirkote automobilį iš automobilių turgaus ir sutinkate kitą žaidėją, kuriam pasigiriate apie naują pirkinį. Arba, Jūs netikėtai partrenkia civilio automobilis, atvažiuoja greitosios medicinos pagalbos darbuotojai, apžiūri Jūsų susižalojimus, nugabena į įstaigą ir nustato, kad Jums yra lūžusi koja.

📌Kas yra OUT OF CHARACTER (OOC) informacija?📌
-Tai informacija, nesusijusi su Jūsų kuriamu Roleplay veikėju. Į OOC sąvoką įeina visa aplinkinė informacija, kurią draudžiama naudoti RolePlay tikslais IC. Pvz.: Jūs sutinkate žmogų ir pradeda jam pasakoti, kad Jūs turite eiti nuo kompiuterio dėl tam tikrų priežasčių. Arba, sutiktam draugui pradedate pasakoti, kad discord gtavrp puslapyje pamatėte, jog Petriukas gavo baną už neleistinų programų naudojimą.

  • Thanks 2
  • Confused 1
  • Sad 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...