Jump to content
Aiste

VŠĮ PALETOBAY LIGONINĖ - Prašymai priimti į darbą

Recommended Posts

image.png.fd7bde69307a97577250abba41e84891.png

Prašymas priimti į VŠĮ Paletobay ligoninę

VŠĮ "PALETOBAY LIGONINĖ" DIREKTORIUI/ DIREKTOREI - AISTEI SILVYTEI

PRAŠYMAS DĖL PRIĖMIMO Į DARBĄ 
20__M__________D.
PALETOBAY

VARDAS IR PAVARDĖ

Prašau priimti mane dirbti į VŠĮ Paletobay ligoninę ( nurodyti priežastį, dėl kurios norite dirbti būtent šioje įstaigoje) -

Trumpas aprašymas apie save: 

1. Nurodyti savo kriminalinę praeitį (teistumai, baudos):

2. Nurodyti paskutinę darbo vietą ir priežastį, dėl kurios norite ją palikti:

3. Nurodyti kokius kursus/įstaigas esate baigę, kokios patirties turite medicinos srityje:

4. Nurodyti, kokias licencijas (ginklų, tr.priemonių) turite:

Papildoma informacija:

MOTYVACINIS LAIŠKAS

(trumpai aprašyti, kodėl Jūs esate tinkamas šiam darbui)

OOC KLAUSIMAI:

1. Jūsų amžius

2. Jūsų discord ID

3. Jūsų FiveM ID 

4. Ar turite priority serveryje?

5. Ar esate susipažinę su serveryje galiojančiomis taisyklėmis? Jei taip, tai kokios taisyklės, jūsų manymu, yra svarbiausios?

6. Kaip manote, ar šioje rolėje yra svarbesnė kiekybė ar kokybė? Pagrįskite savo atsakymą.

7. Pateikite /me ir /do komandų pavyzdžių, kaip turėtų vykti paprastas RP ( SVARBU! Situacijos negali kartotis, medikų/policijos darbo patirtys netinka, turite sugalvoti kažką originalaus).

Bendros prašymo į darbą taisyklės (šios informacijos kopijuoti rašant prašymą nereikia)

1. Pateikiama informacija turi būti parašyta MĖLYNA spalva.

2. Kopijuoti kitų anketas yra griežtai draudžiama!

3. Dėl tinkamumo darbui/priėmimo bus pranešta forume arba susisiekta DC kanale asmeniškai, po to seks bendras patikrinimas (imitacinė procedūra/operacija).

4. Visi prašymai priimti į darbą Discord kanalo platformoje bus atmetami, nebent tam bus pateikta logiška priežastis.

Dalintis šį pranešimą

2019m. Rugpjučio 8 D.
PALETOBAY

Aleksėjus Maksimovas

Prašau priimti mane dirbti į VŠĮ Paletobay ligoninę ( nurodyti priežastį, dėl kurios norite dirbti būtent šioje įstaigoje) - 1. Įgyti patirties iš medicininės pusės. 2. Noras padėti kitiems. 3. Noras paildyti mediku gretas, nes truksta.

1. Nurodyti savo kriminalinę praeitį (teistumai, baudos): Byla švari, nei vieno prasižengimo.

2. Nurodyti paskutinę darbo vietą ir priežastį, dėl kurios norite ją palikti: Medkirtys, nes nusibodo varinėti pirmyn atgal tapati per tapati sunku darbą dirbti, norisi kažko įvairesnio.

3. Nurodyti kokius kursus/įstaigas esate baigę, kokios patirties turite medicinos srityje: Sveikatos žinių ir įgūdžių atestavimo pažymėjimą turiu.

4. Nurodyti, kokias licencijas (ginklų, tr.priemonių) turite: Ginklo licenziją, bei B ir C kategorijas.

Papildoma informacija:

MOTYVACINIS LAIŠKAS

OOC KLAUSIMAI:

1. Jūsų amžius 20

2. Jūsų discord ID KING will be KING#0635

3. Jūsų FiveM ID #KING    (Aleksėjus Maksimovas)

4. Ar turite priority serveryje? Ne

5. Ar esate susipažinę su serveryje galiojančiomis taisyklėmis? Jei taip, tai kokios taisyklės, jūsų manymu, yra svarbiausios? Taip. Visos svarbios, ne be reikalo jos skirtos.

6. Kaip manote, ar šioje rolėje yra svarbesnė kiekybė ar kokybė? Pagrįskite savo atsakymą. Kokybė. Prastas RP menkina pati žaidimą serveryje.

7. Pateikite /me ir /do komandų pavyzdžių, kaip turėtų vykti paprastas RP ( SVARBU! Situacijos negali kartotis, medikų/policijos darbo patirtys netinka, turite sugalvoti kažką originalaus).

/me apžiuriu transporto priemonę

/me įvertinu žalą

/me bandau susitarti su kitu asmeniu

/do pavyksta? (ne)

/me kviečiu policija.

Redaguota donce

Dalintis šį pranešimą

Prašymas priimti į VŠĮ Paletobay ligoninę

2019M. Rugpjučio 12D.
PALETOBAY

Petras Motiejūnas

Prašau priimti mane dirbti į VŠĮ Paletobay ligoninę ( nurodyti priežastį, dėl kurios norite dirbti būtent šioje įstaigoje) - Nes noriu dirbti darbą, kuris būtų naudingas apylinkės gyventojams, išreikšti save, kaip mediką.

1. Nurodyti savo kriminalinę praeitį (teistumai, baudos): Nėra nei baudų, nei teistumų.

2. Nurodyti paskutinę darbo vietą ir priežastį, dėl kurios norite ją palikti: Mėsininkas - nešvarios, blogos darbo salygos, mažas atlyginimas.

3. Nurodyti kokius kursus/įstaigas esate baigę, kokios patirties turite medicinos srityje: Esu baigęs Medicinos bakalauro studijas Berlyno universitete. Pagal specialybę dirbau kitame miestelyje ir pasiekiau Vyr.Gydytojo postą.

4. Nurodyti, kokias licencijas (ginklų, tr.priemonių) turite: Turiu B kategorijos vairuotojo teises.

Papildoma informacija:

MOTYVACINIS LAIŠKAS 

Turėčiau būti priimtas į medikus, nes vertinu profesionalumą, kruopštumą, esu komunikabilus ir draugiškas pilietis, todel ginčų stengsiupsi išvengti. Taip pat esu pareigingas, todėl iš manęs galima tikėtis kokybiško darbo.

OOC KLAUSIMAI:

1. Jūsų amžius 13

2. Jūsų discord ID Bushhh#1170

3. Jūsų FiveM ID Lacrimosa

4. Ar turite priority serveryje? Ne

5. Ar esate susipažinę su serveryje galiojančiomis taisyklėmis? Jei taip, tai kokios taisyklės, jūsų manymu, yra svarbiausios?Taip, esu. Mano manymu, visos taisyklės yra svarbios, kadangi aš neįsivaizduoju kokybiško RP, be kurios nors taisyklės.

6. Kaip manote, ar šioje rolėje yra svarbesnė kiekybė ar kokybė? Pagrįskite savo atsakymą. Manau, kad šioje rolėje yra svarbesmė kokybė, nes tik kokybiškai suteiktos paslaugos gali pagelbėti pacientui.

7. Pateikite /me ir /do komandų pavyzdžių, kaip turėtų vykti paprastas RP ( SVARBU! Situacijos negali kartotis, medikų/policijos darbo patirtys netinka, turite sugalvoti kažką originalaus). /me pasiema taisymo įrankius iš bagažinės

/me nuima nuo variklio dangtelį ir užsimauna pirštines

/me su taisymo įrankiais bando pataisyti gedima variklio srityje

/do ar pavyksta?

/me uždeda variklio dangtelį ir nusimauna pirštines

Dalintis šį pranešimą

2019M/08/13D.
PALETOBAY

VARDAS IR PAVARDĖ Vasys Pramagonas

Prašau priimti mane dirbti į VŠĮ Paletobay ligoninę ( nurodyti priežastį, dėl kurios norite dirbti būtent šioje įstaigoje) - Noriu padėti piliečiams, juos gydyti, padėti tada, kada jiems sunku. Esu bendraujantis žmogus ir manau, toks darbas man tiks, kadangi toks darbas to reikalauja. 

1. Nurodyti savo kriminalinę praeitį (teistumai, baudos): Gavęs pora baudų už greičio viršijimą, bei STOP juostos nepaisymą. 

2. Nurodyti paskutinę darbo vietą ir priežastį, dėl kurios norite ją palikti: Dirbau BOLT vairuotoju, tačiau pasikeitus direktoriui, teko išeiti iš darbo, kadangi su pastaruoju nesutariau.

3. Nurodyti kokius kursus/įstaigas esate baigę, kokios patirties turite medicinos srityje: Esu dirbęs paramediku, baigęs medicinos studijas 

4. Nurodyti, kokias licencijas (ginklų,tr.priemonių) turite: Turiu ginklų licencija, ir B kategoriją. 

Papildoma informacija:

MOTYVACINIS LAIŠKAS

(trumpai aprašyti, kodėl Jūs esate tinkamas šiam darbui)

Manau, jog esu sutvertas šiam darbui ir kai dirbau padariau didelę klaidą, kurios labai gailiuosi ir noriu ją ištaisyti ir parodyti, jog galiu pasitaisyti. 

OOC KLAUSIMAI:

1. Jūsų amžius 17 metų 

2. Jūsų discord ID Lukas75#8238

3. Jūsų FiveM ID LukisLTU

4. Ar turite priority serveryje? Taipp

5. Ar esate susipažinę su serveryje galiojančiomis taisyklėmis? Jei taip, tai kokios taisyklės, jūsų manymu, yra svarbiausios? Taip. Mano manymu svarbiausia taisyklė yra metagame ir powergame. 

6. Kaip manote, ar šioje rolėje yra svarbesnė kiekybė ar kokybė? Pagrįskite savo atsakymą. Manau svarbiau yra kokybė, kadangi darbas reikalauja atidumo, kruopštumo. Jeigu viską greitai darysi, nesiseks, klientai bus nepatenkinti. 

7. Pateikite /me ir /do komandų pavyzdžių, kaip turėtų vykti paprastas RP ( SVARBU! Situacijos negali kartotis, medikų/policijos darbo patirtys netinka, turite sugalvoti kažką originalaus). /me paduodu pinigus /do paima pinigus? /do paima /me skaičiuoja pinigus /do kiek suskaičiuoja? /do 550 eurų 

/me padeda GPS ant skydelio su pažymėtu tikslu /do ar pamato? 

Labai atsiprašau, kad nesilaikau vienos anketos taisyklės, t.y rašyti mėlynai, tačiau pildau per telefoną ir neina keisti spalvos. Atsiprašau. 

Dalintis šį pranešimą

2019/08/13
PALETOBAY

GUSTAS ARCIKAS

Prašau priimti mane dirbti į VŠĮ Paletobay ligoninę ( nurodyti priežastį, dėl kurios norite dirbti būtent šioje įstaigoje) - Noriu siekti karjeros medicinos srityje, padeti zmones nelaimeje.

1. Nurodyti savo kriminalinę praeitį (teistumai, baudos): Teistumo neturiu, praeityje esu gaves bauda uz vaziavima be vairutojo pazymejimo.

2. Nurodyti paskutinę darbo vietą ir priežastį, dėl kurios norite ją palikti: Medkirtys, priezastis kaip ir minejau anksciau kad noreciau siekti karjeros medicinos srityje ir noras padeti zmonem. Dirbant medkirciu nera budu padeti zmonem, kuriem reikia pagalbos labiausiai.

3. Nurodyti kokius kursus/įstaigas esate baigę, kokios patirties turite medicinos srityje: Medicinos bakaluras Jungtineje Karalysteje.

4. Nurodyti, kokias licencijas (ginklų, tr.priemonių) turite: B kategorija, ginklu licenzija.

Papildoma informacija:

MOTYVACINIS LAIŠKAS

OOC KLAUSIMAI:

1. Jūsų amžius 23

2. Jūsų discord ID: gustas96#4973

3. Jūsų FiveM ID: Valerijus

4. Ar turite priority serveryje? Ne

5. Ar esate susipažinę su serveryje galiojančiomis taisyklėmis? Jei taip, tai kokios taisyklės, jūsų manymu, yra svarbiausios? Taip esu, visos svarbios taciau svarbiausios yra manau tos, kurios uztikrina, kad butu tikras RP.

6. Kaip manote, ar šioje rolėje yra svarbesnė kiekybė ar kokybė? Pagrįskite savo atsakymą. Be abejo kokybe, taciau kiekybe sitame darbe yra taip pat labai svarbu, nes tik nuo mediku priklauso kiek gyvybiu bus issaugota.

7. Pateikite /me ir /do komandų pavyzdžių, kaip turėtų vykti paprastas RP ( SVARBU! Situacijos negali kartotis, medikų/policijos darbo patirtys netinka, turite sugalvoti kažką originalaus).:

1.

/me Paduoda saskaita faktura

/do Ar priima 

(/do Priima/nepriima)

2.

/me Bandau suleisti vaistus pacientui

/do ar pavyksta

(/do pavyksta/nepavyksta)

3.

/me Duoda vizitine kortele

/do ar paima?

(/do paima/nepaima)

Dalintis šį pranešimą

2019m. Rugpjucio 14
PALETOBAY

Deividas Keniausis

Prašau priimti mane dirbti į VŠĮ Paletobay ligoninę ( nurodyti priežastį, dėl kurios norite dirbti būtent šioje įstaigoje) - 1. Įgyti patirties iš medicininės pusės. 2. Noras padėti kitiems. 3. Noras paildyti mediku gretas, nes truksta.

1. Nurodyti savo kriminalinę praeitį (teistumai, baudos): Byla švari, nei vieno prasižengimo.

2. Nurodyti paskutinę darbo vietą ir priežastį, dėl kurios norite ją palikti: mesininkas bet atsibodo dirbti ir kartojosi tas pats

3. Nurodyti kokius kursus/įstaigas esate baigę, kokios patirties turite medicinos srityje: Sveikatos žinių ir įgūdžių atestavimo pažymėjimą turiu.

4. Nurodyti, kokias licencijas (ginklų, tr.priemonių) turite: Ginklo licenziją, bei A B ir C kategorijas.

Papildoma informacija:

MOTYVACINIS LAIŠKAS

OOC KLAUSIMAI:

1. Jūsų amžius 16

2. Jūsų discord ID Deividas#7350

3. Jūsų FiveM ID DeividasGTAvRP

4. Ar turite priority serveryje? taip

5. Ar esate susipažinę su serveryje galiojančiomis taisyklėmis? Jei taip, tai kokios taisyklės, jūsų manymu, yra svarbiausios? Taip. Visos svarbios, ne be reikalo jos skirtos.

6. Kaip manote, ar šioje rolėje yra svarbesnė kiekybė ar kokybė? Pagrįskite savo atsakymą. Kokybė. Prastas RP menkina pati žaidimą serveryje.

/me apziuriu zmogu

/do ar pavyksta?

/me atsinesu vaistinele

/meduodu pauostiti amonijako

/do ar padeda?

/me paduodu vaistinele

/do ar paima?

Redaguota Deividas123

Dalintis šį pranešimą

2019M.Rugpjūčio 13D.
PALETOBAY

Arijus Jakutis

Prašau priimti mane dirbti į VŠĮ Paletobay ligoninę ( nurodyti priežastį, dėl kurios norite dirbti būtent šioje įstaigoje) -Įgyti visaverčiu žinių,padedančios padėti ir suburti įlgalaikią medikų bendruomenę.

1. Nurodyti savo kriminalinę praeitį (teistumai, baudos):Byloje viskas tvarkinga,jokios kriminalines praeities.

2. Nurodyti paskutinę darbo vietą ir priežastį, dėl kurios norite ją palikti:Iš pradžių buvau žvejys,bet taip gavosi,kad teko palikti darbovietę dėl nešvarių darbo sąlygų bei mažo atlyginimo.

3. Nurodyti kokius kursus/įstaigas esate baigę, kokios patirties turite medicinos srityje:Žinau dauguma medicininiu dalyku,bet per geriausias žinovas tikrai nesu,bet su laiku viskas ateina.

4. Nurodyti, kokias licencijas (ginklų, tr.priemonių) turite:Ginklo licenziją,bei B ir C kategoriją.

Papildoma informacija:

MOTYVACINIS LAIŠKAS

OOC KLAUSIMAI:

1. Jūsų amžius 17 metų

2. Jūsų discord ID ArijusPel

3. Jūsų FiveM ID Diaz

4. Ar turite priority serveryje?Taip

5. Ar esate susipažinę su serveryje galiojančiomis taisyklėmis? Jei taip, tai kokios taisyklės, jūsų manymu, yra svarbiausios?,Tai žinoma,svarbiausios taisykles mano manymu1.RP vengimas yra draudžiamas 2.Mikrofonas visada turi būti privalomas.

6. Kaip manote, ar šioje rolėje yra svarbesnė kiekybė ar kokybė? Pagrįskite savo atsakymą.Kiekybe nieko neduoda ,kai yra gadinami pačių žaidėjų reputaciją bei serverio.

/me pamečiau telefoną

/me bandau ieškoti tarp savo daiktų

/do ar pavyksta rasti?(taip)

/me nusikalsta vairuotojas

/me bandau susitarti su asmeniu.

/do ar pavyksta?(taip)

/me skirstomes

Dalintis šį pranešimą

2019M_Rugpjūčio18D.
PALETOBAY

VARDAS IR PAVARDĖ

Prašau priimti mane dirbti į VŠĮ Paletobay ligoninę ( nurodyti priežastį, dėl kurios norite dirbti būtent šioje įstaigoje) -

Trumpas aprašymas apie save: Esu draugiškas, bei geras ir lengvai duodantis zmogui ko reikia jei turiu. 

1. Nurodyti savo kriminalinę praeitį (teistumai, baudos): Nesusidures

2. Nurodyti paskutinę darbo vietą ir priežastį, dėl kurios norite ją palikti: medkirtciai, nesamone

3. Nurodyti kokius kursus/įstaigas esate baigę, kokios patirties turite medicinos srityje: kursų jokių nebaigęs, esu matęs youtubeje kaip sita darba dirba, bei patyres mediku darba samp projekte

4. Nurodyti, kokias licencijas (ginklų, tr.priemonių) turite: Turiu B masinos licenzija bei zadu pirkti ginklu licenzija

Papildoma informacija:

MOTYVACINIS LAIŠKAS

OOC KLAUSIMAI:

1. Jūsų amžius 14

2. Jūsų discord ID Airidas_Zumm#3097

3. Jūsų FiveM ID Airidas Zum

4. Ar turite priority serveryje? Nea, bet prisijungiu i serveri tinkamu laiku kai eiles buna mazos

5. Ar esate susipažinę su serveryje galiojančiomis taisyklėmis? Jei taip, tai kokios taisyklės, jūsų manymu, yra svarbiausios? su /me ir /do komandomis

6. Kaip manote, ar šioje rolėje yra svarbesnė kiekybė ar kokybė? Pagrįskite savo atsakymą. kiekybe, tai ne blemba zmogaus kokybe..

7. Pateikite /me ir /do komandų pavyzdžių, kaip turėtų vykti paprastas RP ( SVARBU! Situacijos negali kartotis, medikų/policijos darbo patirtys netinka, turite sugalvoti kažką originalaus). /me tikrinu pulsa /do yra? /do taip

/me apziuriu kuna del suzalojimu /do ka matau /do prasauta krutine

Redaguota Airidas Zum
papildziau /me ir /do komandu pavizdi

Dalintis šį pranešimą

2019M_Rupjūčio19D.
PALETOBAY

VARDAS IR PAVARDĖ

Prašau priimti mane dirbti į VŠĮ Paletobay ligoninę ( nurodyti priežastį, dėl kurios norite dirbti būtent šioje įstaigoje) -Įgyti patirties, padeti zmones nelaimeje.

1. Nurodyti savo kriminalinę praeitį (teistumai, baudos): Byloje švarus, nenusižengęs.

2. Nurodyti paskutinę darbo vietą ir priežastį, dėl kurios norite ją palikti: Medkirčiai, atsibodo dirbti, nes daug kartojasi.

3. Nurodyti kokius kursus/įstaigas esate baigę, kokios patirties turite medicinos srityje: Daug ko neišmanau apie medicina, bet po truputį išmoksiu.

4. Nurodyti, kokias licencijas (ginklų, tr.priemonių) turite: Turiu B mašinos licenzija

Papildoma informacija:

MOTYVACINIS LAIŠKAS

OOC KLAUSIMAI:

1. Jūsų amžius 16

2. Jūsų discord ID Bl4ckSaTaN#2509

3. Jūsų FiveM ID SaTaN

4. Ar turite priority serveryje? Taip

5. Ar esate susipažinę su serveryje galiojančiomis taisyklėmis? Jei taip, tai kokios taisyklės, jūsų manymu, yra svarbiausios? Taip, manau visos yra svarbios, kad užtikrintų tikrą RP žaidimą.

6. Kaip manote, ar šioje rolėje yra svarbesnė kiekybė ar kokybė? Pagrįskite savo atsakymą. Kokybė, priklauso nuo to kaip bus suteiktos paslaugos.

/me atsinesu vaistinele

/me apziuriu zmogu

/me suleidžiu vaistus pacientui

Redaguota SaTaN

Dalintis šį pranešimą

Prašymas priimti į VŠĮ Paletobay ligoninę

VŠĮ "PALETOBAY LIGONINĖ" DIREKTOREI Panelei - AISTEI SILVYTEI

2019M. 20D.

PALETOBAY

VARDAS IR PAVARDĖ

Myroslavas Asimovas

Prašau priimti mane dirbti į VŠĮ Paletobay ligoninę ( nurodyti priežastį, dėl kurios norite dirbti būtent šioje įstaigoje) - Na tesiog mieste nėra ka veikt ir noriu padeti zmonems. 

Trumpas aprašymas apie save: Buves Policijos pareigūnas. Gana senai atsikraustes i miesteli 

1. Nurodyti savo kriminalinę praeitį (teistumai, baudos): Kelios baudos

2. Nurodyti paskutinę darbo vietą ir priežastį, dėl kurios norite ją palikti: Policoninkas. Nes direktorius paliko savo pareigas. 

3. Nurodyti kokius kursus/įstaigas esate baigę, kokios patirties turite medicinos srityje: 12klasiu. Bei aukstaji issilavinima

4. Nurodyti, kokias licencijas (ginklų, tr.priemonių) turite: B. C. Ir ginklu lic

Papildoma informacija:

MOTYVACINIS LAIŠKAS

Mes Medikai lieruvos noris gerio ir doros. 

(trumpai aprašyti, kodėl Jūs esate tinkamas šiam darbui): nes nebijau susisaudymu esu apmokyyas apsiginti ir nebijau kraujo

OOC KLAUSIMAI:

1. Jūsų amžius : 16

2. Jūsų discord ID : Ng丶Inpulse#5869

3. Jūsų FiveM ID : Inpulse_

4. Ar turite priority serveryje? : Ne

5. Ar esate susipažinę su serveryje galiojančiomis taisyklėmis? Jei taip, tai kokios taisyklės, jūsų manymu, yra svarbiausios?: Taip. Visoa svarbios

6. Kaip manote, ar šioje rolėje yra svarbesnė kiekybė ar kokybė? Pagrįskite savo atsakymą.: Kokybe. Nes turi padeti zmogui pilnai isgyti

7. Pateikite /me ir /do komandų pavyzdžių, kaip turėtų vykti paprastas RP ( SVARBU! Situacijos negali kartotis, medikų/policijos darbo patirtys netinka, turite sugalvoti kažką originalaus).

/me pridedu du pirstus prie kaklo ir bandau rasti pulsa

/do randu? 

/do taip

/me apziuriu kuna ir konstatupjiu suzalojimus

/do kokie jie

/do luzus nosis

/me paziuriu ar yra samone 

/do yra? 

/do taip

/me pakeliu asmeni

Bendros prašymo į darbą taisyklės (šios informacijos kopijuoti rašant prašymą nereikia)

1. Pateikiama informacija turi būti parašyta MĖLYNA spalva.

2. Kopijuoti kitų anketas yra griežtai draudžiama!

3. Dėl tinkamumo darbui/priėmimo bus pranešta forume arba susisiekta DC kanale asmeniškai, po to seks bendras patikrinimas (imitacinė procedūra/operacija).

4. Visi prašymai priimti į darbą Discord kanalo platformoje bus atmetami, nebent tam bus pateikta logiška priežastis.

Dalintis šį pranešimą

2019M. 08-20D.
PALETOBAY

Gerardas Aleškevičius

Prašau priimti mane dirbti į VŠĮ Paletobay ligoninę ( nurodyti priežastį, dėl kurios norite dirbti būtent šioje įstaigoje ) - Manau esu pakankamai kruopštus o, nuo mažens domėjausi medicina. Visada yra smagu padėti ar išgelbėti kam nors gyvybę. 

Trumpas aprašymas apie save: Būdamas labai mažas jau domėjausi medicina ir biologija, baigęs 8 klasę įstojau į progimnaziją, o po to studijavau aukštąją mediciną ir chirurgija. Visada buvau linksmas, esu save prižiūrintis žmogus, todėl žalingu įpročių neturiu.

1. Nurodyti savo kriminalinę praeitį (teistumai, baudos): Kolkas nesu padaręs nieko blogo, tik kartą sustabdytas už tai, kad vos neįsitrenkiau į pareigūnų automobilį.

2. Nurodyti paskutinę darbo vietą ir priežastį, dėl kurios norite ją palikti: Dirbau medkirčiu, darbas labai patiko, bet greitai nusibosta ir norisi kažko naujo.

3. Nurodyti kokius kursus/įstaigas esate baigę, kokios patirties turite medicinos srityje: Baigęs medicinos fakultetą Vilniuje.

4. Nurodyti, kokias licencijas (ginklų, tr.priemonių) turite: Turiu vairavimo (B kategorijos) ir ginklų licenzijas.

Papildoma informacija:

MOTYVACINIS LAIŠKAS

(Kaip ir prieš tai minėjau esu kruopštus, daug mokiausi, mėgstu padėti žmonėms, turiu pakankamai patirties ir motyvacijos)

OOC KLAUSIMAI:

1. Jūsų amžius 14 metų

2. Jūsų discord ID GerarLordux #1141

3. Jūsų FiveM ID MisterPotatoLTU

4. Ar turite priority serveryje? Ne.

5. Ar esate susipažinę su serveryje galiojančiomis taisyklėmis? Jei taip, tai kokios taisyklės, jūsų manymu, yra svarbiausios? Taip esu, mano manymu pati svarbiausia taisyklė yra tai, kad administracinį darbą dirbantis personalas negali užsiimti nelegalia veikla. Tiesiog manau, kad tai yra labai svarbu ir sąžininga.

6. Kaip manote, ar šioje rolėje yra svarbesnė kiekybė ar kokybė? Pagrįskite savo atsakymą. Turbūt, kad kiekybė, nors šiaip tai yra LABAI ginčytinas klausimas, jau geriau išgelbėčiau 3 žmones su nepatogumais, o ne vieną žmogų be jokių nepasitenkinimų. Nors šiaip šiame darbe prireiks abiejų lygiai.

"Žvejyba su draugais"

/me išsisečiu meškerę ir nustatau tinkamą gylį

/me siūlau sliekų draugams

/do ar paiims?

(Pirmas draugas) /do paima

(Antras draugas) /do neima

Redaguota 3Potato3

Dalintis šį pranešimą

2019M 08-20D.
PALETOBAY

Josefas Kaminas

Prašau priimti mane dirbti į VŠĮ Paletobay ligoninę ( nurodyti priežastį, dėl kurios norite dirbti būtent šioje įstaigoje) - ,nes turiu didelį norą tapti medicinos darbuotoju. Išbandyti save, esu baigęs medicinos mokslus, noriu padėti žmonėms kai jiems to reikia. Turiu didelį ryžtą naujiems išbandymams, todėl turiu tapti medicinos darbuotoju.

1. Nurodyti savo kriminalinę praeitį (teistumai, baudos): Neturėjęs.

2. Nurodyti paskutinę darbo vietą ir priežastį, dėl kurios norite ją palikti: Policijos departamentas, buvau išmestas be aiškios priežasties.

3. Nurodyti kokius kursus/įstaigas esate baigę, kokios patirties turite medicinos srityje: VGTU - inžinerija, Policijos akademija, Karo akademija (šauktinis), medicina (chirurgija).

4. Nurodyti, kokias licencijas (ginklų, tr.priemonių) turite: Ginklų, B,C kategorijas.

Papildoma informacija:

MOTYVACINIS LAIŠKAS

Tinkamas šiam darbui esu tikrai, nebijau naujų išbandymų, taip pat nebijau surizikuoti, nesibaidau kraujo. Mėgstu padėti žmonėms, ir visa laiką kaip išmanydamas jiems padedu. Norint gyventi taikiai, kiekvienas turi tai daryti - padėti kaip galėdamas ir išmanydamas.

OOC KLAUSIMAI:

1. Jūsų amžius 12 metų

2. Jūsų discord ID KingTitas#5935

3. Jūsų FiveM ID  TeletabiS

4. Ar turite priority serveryje? Ne, esant reikalui galiu nusipirkti.

5. Ar esate susipažinę su serveryje galiojančiomis taisyklėmis? Jei taip, tai kokios taisyklės, jūsų manymu, yra svarbiausios? FEARRP,METAGAMING, POWERGAMING.

6. Kaip manote, ar šioje rolėje yra svarbesnė kiekybė ar kokybė? Pagrįskite savo atsakymą. Mano manymų kokybė, geriau padaryti viską lėčiau, bet kokybiškai ir be jokių komplikacijų.

/me pabarškinu į langą

/do ar atidaro ?

-----------

/me išsimu vežimėlį iš automobilio ir jį išlankstau

/me padedu sužalotajam atsisėsti į vežimėlį

/do ar pavyksta ?

-----------

/me duodu pauostyti amoniako

/do ar suveikia/pauosto?

-----------

/me pasikasau koja

/do ar aplinkiniai pastebi?

-----------

/me paperdžiu

/me atidarau langą

/do ar užuodžia ?

Dalintis šį pranešimą

2019M 08-20D.
PALETOBAY

Kajus Segidijus

Prašau priimti mane dirbti į VŠĮ Paletobay ligoninę ( nurodyti priežastį, dėl kurios norite dirbti būtent šioje įstaigoje) -Noreciau dirbti mediku del to nes esu pastebejas kad dauguma suzeistu zmoniu isikviete pagalba daznai jos laukia labai ilgai todel noreciau prisijungti prie jusu ir sumazinti tu zmoniu laukima bei noriu atlikti visus paskyrtus darbus kokybiskai   

Trumpas aprašymas apie save: Esu Kajus Segidijus atvykes is tolimo kaimo i Paleto Bay Gyventi, Mokintis bei dirbti. Kaip asmenybe esu darbstus, draugiskas bei pozityvus zmogus megstantis pajuokauti. 

1. Nurodyti savo kriminalinę praeitį (teistumai, baudos): Esu gaves 150e bauda uz tai kad nepaklusau pareiguno isakimui nes toja situacijoje kitaip nesigavo.  

2. Nurodyti paskutinę darbo vietą ir priežastį, dėl kurios norite ją palikti: Mesininkas. Noreciau palikti ta firma nes nematau savo ateities toliau tokeme darbe 

3. Nurodyti kokius kursus/įstaigas esate baigę, kokios patirties turite medicinos srityje: Esu baiges vairavimo kursus, Pirmos pagalbos kursus bei Kauno Medicinos universiteta 

4. Nurodyti, kokias licencijas (ginklų, tr.priemonių) turite: Turiu Vairuotojo licencija ( B ir C kategorijos ) bei turiu saunamojo ginklo licencija

Papildoma informacija:

MOTYVACINIS LAIŠKAS

Manau esu tinkamas siam darbui nes turiu dideli atsidavima siam dirbui noriu deti visas pastangas tik i si darba nes tai yra mano aistra ir viso gyvenimo svajone ir tikiuosi mano 6metai Kauno Medicinos universitete nenueis suniui ant uodegos ir jus suteiksit man sansa bei padesite man igivendinti savo svajone 

OOC KLAUSIMAI:

1. Jūsų amžius 17

2. Jūsų discord ID Plautis#9124

3. Jūsų FiveM ID Plautis  

5. Ar esate susipažinę su serveryje galiojančiomis taisyklėmis? Jei taip, tai kokios taisyklės, jūsų manymu, yra svarbiausios? Esu susipazines. Manau visos taisykles yra svarbios negalima isskirti nei vienos nes kam tada jos sukurtos 

6. Kaip manote, ar šioje rolėje yra svarbesnė kiekybė ar kokybė? Pagrįskite savo atsakymą. Manau Kokybe nes kam tas didelis skaicius kai vistiek jie rastu pasiteisinima kodel neatliko to bei ano geriau visalaika kokybe gal ir tai uztruks daugiau laiko bet bent bus uztikrinta ir nereikes lakstyti paskui tuos kurie nesugeba atlikti jiems paskyrto darbo 

Zmogus papraso cigaretes:

/me ieskau cigaretes savo kelniu kiseneja

/me duodu cigarete zmogui

/do ar paima?

/do paima 

Redaguota Plautis

Dalintis šį pranešimą

2019M 08-21D.
PALETOBAY

Dilanas Grejus

Prašau priimti mane dirbti į VŠĮ Paletobay ligoninę ( nurodyti priežastį, dėl kurios norite dirbti būtent šioje įstaigoje) -  Esu studijavęs mediciną, neseniai baigęs ir noriu įgyti praktikos šiame darbe. Būtent šią ligoninę pasirinkau todėl, kad manau perspektyvą augti ir tobulėti, mokytis iš geriausių specialistų ir galbūt ateityje tapti vienu iš jų.

1. Nurodyti savo kriminalinę praeitį (teistumai, baudos): Nėra.

2. Nurodyti paskutinę darbo vietą ir priežastį, dėl kurios norite ją palikti: Medkirtys, o nusprendžiau palikti todėl, kad tai tik laikinas darbas, jog užsidirbti pinigų. Mano tikslas - medicina.

3. Nurodyti kokius kursus/įstaigas esate baigę, kokios patirties turite medicinos srityje: Esu baigęs University of Sandy Shores, mediciną. Kol kas patirties neturiu, tai būtų mano pirmasis darbas ir labai norėčiau praeiti savo rezidentūrą.

4. Nurodyti, kokias licencijas (ginklų, tr.priemonių) turite: B kategoriją.

Papildoma informacija:

MOTYVACINIS LAIŠKAS

Negaliu pasakyti, kad esu geresnis už kitą, nes tikrai taip nėra. Tačiau drąsiai galiu pasakyti, jog esu drąsus, komunikabilus ir pasiruošęs tobulėti bei mokytis iš klaidų. Nesu tobulas medikas, nes tokios patirties dar neturėjau, tačiau esu atsakingas, griežtas sau ir greitai besimokantis. Taip pat prisijungdamas prie šio darbo, padėsiu ir žmonėms. Tai yra viena iš mano vertybių, esu įsitikinęs, jog daryti gerus darbus yra gerai.

OOC KLAUSIMAI:

1. Jūsų amžius 18 metų

2. Jūsų discord ID ixeer#3891

3. Jūsų FiveM ID ixeers

5. Ar esate susipažinę su serveryje galiojančiomis taisyklėmis? Jei taip, tai kokios taisyklės, jūsų manymu, yra svarbiausios? Esu susipažinęs, visas perskaitęs ir manau, kad kaip banalu būtų, bet iš tikrųjų visos ganėtinai svarbios yra. Ypač tokios, kurios gerina RP kokybę, pvz: PG, MG, FP, roleplay vengimas.

6. Kaip manote, ar šioje rolėje yra svarbesnė kiekybė ar kokybė? Pagrįskite savo atsakymą. Žinoma, kad kokybė. Toks darbas kaip medikai turi atstovauti savo darbą, tiek patį visą serverį. Viskas ir efektyviau vyktų, jeigu dirbtų 3 kokybiški, nei 8 surinkti ant kiekybės, kurie nesigaudo situacijose ir nieko nemoka.

RACE LENKTYNĖS

/me žvilgteli į dešinėje esantį varžovą ir kelis kartus paspaudžia akseleratoriaus pėdalą.

/do automobilis pradeda „riaumoti“

/me pasuka žvilgsnį į merginą bei įsitempęs laukia jos starto.

(mergina)

/me iškelia su vėliavėlėmis rankas į aukštį, nužvelgia lenktynininkus.

/me greitai atsitūpdama, duoda startą važiuoti.

RYTAS

/do netikėtai ant spintelės esantis žadintuvas pradeda skambėti.

/me išgirdęs žadintuvą, pramerkdamas vieną akį, trinkteli ranka per žadintuvą, taip jį išjungdamas.

/me kažkiek susiraukdamas pažvelgia į bekylančią saulę ir lovoje atsisėda.

/me iškelia rankas į viršų, tokiu būdu mankštindamas.

PARDUOTUVĖJE.

(pirkėjas)

/me įeina į parduotuvę bei nuėjęs prie lentynos pasiima butelį „kolos“

/me naglu žvilgsniu prieina prie prekystalio bei padeda kolą.

/me išsitraukęs piniginę, išsiima keletą monetų bei atsisukęs į pardavėja pastumia link jos juos.

/do ar paima?

(pardavėja)

/me paima monetas, įmuša į kasą bei atiduodama čekį šypteli pirkėjui.

/do taip

(pirkėjas)

/me pasiėmęs „kolos“ butelį, persisuka aplink savo ašį bei pasuka link parduotuvės išėjimo.

Dalintis šį pranešimą

2019M_08_22_D.
PALETOBAY

VARDAS IR PAVARDĖ

Prašau priimti mane dirbti į VŠĮ Paletobay ligoninę ( nurodyti priežastį, dėl kurios norite dirbti būtent šioje įstaigoje) - Patiko mediku mediku darbas bentjau kiek maciau ir siaip norisi daugiau roleplay.

Trumpas aprašymas apie save: Vaikinas is klaipedos siaip zaidziantis vrp serveryje. Noriu kuo daugiau roleplay pazaisti delto zaidziu vrp serveryje ir norisi darbo su daug roleplay kas manau mediku atzvilgiu tikrai idomu ne del pinigu ar del kazkokiu kitokiu priezasciu noriu prisijungti tiesiog man svarbiausias roleplay.

1. Nurodyti savo kriminalinę praeitį (teistumai, baudos): Neteistas nebaustas. Svarus

2. Nurodyti paskutinę darbo vietą ir priežastį, dėl kurios norite ją palikti: Kolkas dar officialiame darbe nesu zaides bentjau vrp serveryje.

3. Nurodyti kokius kursus/įstaigas esate baigę, kokios patirties turite medicinos srityje: Esu dirbes LMG serveryje mediku kas man patiko taciau nepalyginsime su gta V. Tuo paciu esu dirbes anglu serveryje mediku Gta V.

4. Nurodyti, kokias licencijas (ginklų, tr.priemonių) turite: Ginklu licendzija, masinos, motociklo teises.

Papildoma informacija:

MOTYVACINIS LAIŠKAS

Manau kad esu gan draugiskas bei aktyvus, draugas dirba mediku tad as noreciau ir su juo padirbti tuo paciu noriu i medikus del to nes jis jau dirba mediku ir man patiko ka jis man pasake apie mediku darba.

OOC KLAUSIMAI:

1. Jūsų amžius 17

2. Jūsų discord ID DrunkyBunny#2942

3. Jūsų FiveM ID DrunkyBunny

4. Ar turite priority serveryje? Ne, planavau anksciau prikti kai buvo 32 vietos taciau pasikeite i 64 ir nematau priezasties kadangi laukti ilgai nebetenka. Jei ispopuleres nusipirksiu.

5. Ar esate susipažinę su serveryje galiojančiomis taisyklėmis? Jei taip, tai kokios taisyklės, jūsų manymu, yra svarbiausios? Taip, Svarbiausios tai manyciau NLR ir siaip roleplayinti o ne kas sekunde sakyti otc ir kalbeti visiskai nesusijunciais dalykais su zaidimu.

6. Kaip manote, ar šioje rolėje yra svarbesnė kiekybė ar kokybė? Pagrįskite savo atsakymą. Kokybė

/me pasisveikina su zmogum
/do ar pavyksta?
/do pavyksta
/me papraso ziebduvelio
/do ar duoda?
/do duoda
/me isikisa i kisene ziebtuveli
/do ar pamato?
/do nepamato
/me atsisveikina su zmogum
/do pavyksta?

/do pavyksta

Dalintis šį pranešimą

2018M_08_23_D.
PALETOBAY

VARDAS IR PAVARDĖ

Prašau priimti mane dirbti į VŠĮ Paletobay ligoninę ( nurodyti priežastį, dėl kurios norite dirbti būtent šioje įstaigoje) - Nes man patinka gydyti žmones, žinau, kaip tai daroma, tiesiog yra įdomu važiuoti su Greitosios Pagalbos mašina į įvykio vietą ir suteikti pirmąją pagalbą.

Trumpas aprašymas apie save: Mokindamasis gimnazijoje labai susidomėjau biologija, ją nuolat analizavau, domėjausi, kad daugiau sužinočiau. Ir baigęs gimnaziją nusprendžiau stoti į LSMU. Baigęs LSMU, bandau dabar ieškoti darbo medikų srityje.

1. Nurodyti savo kriminalinę praeitį (teistumai, baudos):Nesu teistas.

2. Nurodyti paskutinę darbo vietą ir priežastį, dėl kurios norite ją palikti:Medkirtys. Palikau dėl to, nes tiesiog atsibodo pastoviai važinėti lentas.

3. Nurodyti kokius kursus/įstaigas esate baigę, kokios patirties turite medicinos srityje:Esu baigęs LSMU. Ir buvęs rezidentu. Patirties nelabai turiu, nes tik 2 metus buvau rezidentu.

4. Nurodyti, kokias licencijas (ginklų, tr.priemonių) turite:Mašinos teises turiu ir greitu metu noriu įsigyti ginklų licenziją.

Papildoma informacija:

MOTYVACINIS LAIŠKAS

OOC KLAUSIMAI:

1. Jūsų amžius 16

2. Jūsų discord ID Jokubas_Nas#6762

3. Jūsų FiveM ID El Gando

4. Ar turite priority serveryje?Ne neturiu.

5. Ar esate susipažinę su serveryje galiojančiomis taisyklėmis? Jei taip, tai kokios taisyklės, jūsų manymu, yra svarbiausios?Taip esu. Manau, kad svarbiausia yra nedaryti DM.

6. Kaip manote, ar šioje rolėje yra svarbesnė kiekybė ar kokybė? Pagrįskite savo atsakymą.Kokybė, nes žmogus turi būti pagydytas kuo efektyviau ir geriau.

Būnu mašinoje su draugu.

/me paperdžiau būdamas mašinoje

/do ar smirda?

/do smirda

/me atidarau langą

Išėjo bezdalai

/me uždarau langą

Redaguota El Gando

Dalintis šį pranešimą

2019m. Rugpjučio 23 D.
PALETOBAY

Nojus Bertasius

Prašau priimti mane dirbti į VŠĮ Paletobay ligoninę ( nurodyti priežastį, dėl kurios norite dirbti būtent šioje įstaigoje) - Mediku nusprendžiau būti eidamas paskutinius metus mokykloje. Nuo tada esu tvirtai apsiprendes dėl šios specialybės.Tiesiog šis darbas man pasirodė įdomus. Turėtum pasirinkti mane nes esu darbštus aktyvus bendradarbiaujantis su kolegomis žmogus. Nekeliu problemu niekam su kuo susiduriu ir esu draugiškas.

Trumpas aprašymas apie save Gimiau gydytojų šeimoje šiltą 1995 metų gegužės mėnesio 21-ą dieną. Buvau šeimoje vienintelis vaikas ir tuo labai džiaugiausi, nes brolio ar sesės tikrai nenorėjau. Vaikystė buvo linksma ir man nieko netrūko.  Mokinausi dešimtukais. Pasibaigus mokslams iškeliavau į Sandy Shores miestą dėl gerų medicinos studijų. Taip įsimylėjau šį miestą ir tiek daug gerų draugų susiradau, kad net pasilikau šiame mieste gyventi. Kurį laiką dirbau taksistu kuriame įgyjau vieną geriausių rangų, bet nepamiršau to ko išmokau med. studijose ir laukiau geros progos prisijungti prie medikų gretų.

1. Nurodyti savo kriminalinę praeitį (teistumai, baudos): Byla švari, nei vieno prasižengimo.

2. Nurodyti paskutinę darbo vietą ir priežastį, dėl kurios norite ją palikti: Medkirtys, palikau, nes noriu jau kažko rimtesnio, patinka padėti žmonėm.

3. Nurodyti kokius kursus/įstaigas esate baigę, kokios patirties turite medicinos srityje:Studijavau mediciną Kembridžo universiteta (Anglijoje), atlikau ten rezitentūrą.

4. Nurodyti, kokias licencijas (ginklų, tr.priemonių) turite: Ginklo licenziją, bei lengvosios masinos.

Papildoma informacija:

MOTYVACINIS LAIŠKAS

Šiuo metu neturiu darbo, ieškau jo, ir šiaip patinka medikų darbas. Naujovių nežinau kokių galečiau įnešti, bet pagalvosiu. tikrai busiu aktyvus ir darbštus. Man su kolegom šiaip sutarti išeina neblogai, tai manau čia irgi sutarčiau gerai.

OOC KLAUSIMAI:

1. Jūsų amžius 14

2. Jūsų discord ID  Oblivion (Nojus B.)#0454

3. Jūsų FiveM ID Nojus Bertasius

5. Ar esate susipažinę su serveryje galiojančiomis taisyklėmis? Jei taip, tai kokios taisyklės, jūsų manymu, yra svarbiausios? Taip. Visos svarbios, ne be reikalo jos skirtos.

6. Kaip manote, ar šioje rolėje yra svarbesnė kiekybė ar kokybė? Pagrįskite savo atsakymą. Kokybė. Prastas RP menkina pati žaidimą serveryje.

/me Aptikrinu automobili

/me Bandau įvertinti automobili

/me Stengiosi susitarti su piliečiu

/do pavyksta? (ne)

/me kviečiu policijos pareigunus.

Dalintis šį pranešimą

On 2019-08-10 at 21:05, Aiste rašė:

20__M__________D.
PALETOBAY

VARDAS IR PAVARDĖ

1. Nurodyti savo kriminalinę praeitį (teistumai, baudos):

2. Nurodyti paskutinę darbo vietą ir priežastį, dėl kurios norite ją palikti:

3. Nurodyti kokius kursus/įstaigas esate baigę, kokios patirties turite medicinos srityje:

4. Nurodyti, kokias licencijas (ginklų, tr.priemonių) turite:

Papildoma informacija:

MOTYVACINIS LAIŠKAS

OOC KLAUSIMAI:

1. Jūsų amžius

2. Jūsų discord ID

3. Jūsų FiveM ID 

4. Ar turite priority serveryje?

5. Ar esate susipažinę su serveryje galiojančiomis taisyklėmis? Jei taip, tai kokios taisyklės, jūsų manymu, yra svarbiausios?

6. Kaip manote, ar šioje rolėje yra svarbesnė kiekybė ar kokybė? Pagrįskite savo atsakymą.

1. Pateikiama informacija turi būti parašyta MĖLYNA spalva.

2. Kopijuoti kitų anketas yra griežtai draudžiama!

3. Dėl tinkamumo darbui/priėmimo bus pranešta forume arba susisiekta DC kanale asmeniškai, po to seks bendras patikrinimas (imitacinė procedūra/operacija).

Sveiki mano kriminaline praeitis jos nera galima sakyti paskutinis darbas dirbau metkircius bet noriu pakeisti darba noriu padeti zmonem esu baiges medicinos kursus ginklu licenzijos neturiu. Man yra 16 metu discord id yra 

Kusmanas

Neturiu priority bet as manau isigysiu as su taisyklemis esu susipazines jos svarbios kad butu visur tvarka nebutu mesmales. svarbesne yra kokybe geriau mazaiau isgelbesi bet nors pilnai sveiki bus zmones manau.  /me pridedu du pirstu tikrinu pulsa /do yra? /me tikrinu zaisdas /do kokios /me padedu atsistoti /do pavygsta?

Dalintis šį pranešimą

VARDAS IR PAVARDĖ

Prašau priimti mane dirbti į VŠĮ Paletobay ligoninę ( nurodyti priežastį, dėl kurios norite dirbti būtent šioje įstaigoje) -noriu padeti zmonem

Trumpas aprašymas apie save: esu paprastas zmogus kuris dirba mesininku

1. Nurodyti savo kriminalinę praeitį (teistumai, baudos):neturiu teistumo.

2. Nurodyti paskutinę darbo vietą ir priežastį, dėl kurios norite ją palikti:mesininku dirbau priezastis mano nores gelbeti zmones visa laika buvo svajone

3. Nurodyti kokius kursus/įstaigas esate baigę, kokios patirties turite medicinos srityje:esu baiges medicina

4. Nurodyti, kokias licencijas (ginklų, tr.priemonių) turite:neturiu licenzijos

1. Jūsų amžius 16 metu

2. Jūsų discord ID

Kusmanas

3. Jūsų FiveM ID 868

4. Ar turite priority serveryje?ne bet ketinu isigyti

5. Ar esate susipažinę su serveryje galiojančiomis taisyklėmis? Jei taip, tai kokios taisyklės, jūsų manymu, yra svarbiausios?esu susipazines zinau visas jos reikalingos kad butu tvarka

6. Kaip manote, ar šioje rolėje yra svarbesnė kiekybė ar kokybė? Pagrįskite savo atsakymą.kokybe kad daugiau zmoniu padarytum sveiku isgydytum

7. Pateikite /me ir /do komandų pavyzdžių, kaip turėtų vykti paprastas RP ( SVARBU! Situacijos negali kartotis, medikų/policijos darbo patirtys netinka, turite sugalvoti kažką originalaus). /me pridedu du pirstus tikrinu pulsa  /do pulsas yra? /do yra   /me tikrinu zaisdas /do ka matau?  /do nubrozdinimai /me issitrauke spirita dizinfekuoja issitraukiu binta ir apibintuoju /do pavygsta /do taip /me padedu atsikelti /do pavygsta /do taip

Dalintis šį pranešimą

2019M 08-25D.
PALETOBAY

Sargis Kapininis

Prašau priimti mane dirbti į VŠĮ Paletobay ligoninę ( nurodyti priežastį, dėl kurios norite dirbti būtent šioje įstaigoje) - nes manau galėčiau gelbėti žmonių gyvybę, greitai reaguoti į iškvietimus, bei kokybiškai pagydyti sužalotus asmenis. Dirbu mėsininku todėl kraujo tikrai nebijau.

Trumpas aprašymas apie save: Esu Sargis kuris prieš pora metų dirbau "med" seselės pagalbininku, tačiau dabar įsidarbinau į mėsininkus dėl didesnio atlygio tačiau nusprendžiau grįžti į mediciną.

1. Nurodyti savo kriminalinę praeitį (teistumai, baudos): Esu turėjęs viešųjų darbų už savo savigyna, tačiau buvau apkaltintas neteisingai.

2. Nurodyti paskutinę darbo vietą ir priežastį, dėl kurios norite ją palikti: Šiuo metu dirbu mėsininku, planuoju palikti darbą dėl ilgų darbo valandų ir mažo užmokesčio.

3. Nurodyti kokius kursus/įstaigas esate baigę, kokios patirties turite medicinos srityje: Esu baigęs pirmos medicinos pagalbos kursus, bei esu dirbęs ligoninėje "med" sesutės pagalbininku, todėl manau pagrindus suprantu, o dirbant išmokčiau ko dar nemoku.

4. Nurodyti, kokias licencijas (ginklų, tr.priemonių) turite: turiu ginklo licenziją, bei visas transporto priemonių teises.

Papildoma informacija:

MOTYVACINIS LAIŠKAS

OOC KLAUSIMAI:

1. Jūsų amžius 15

2. Jūsų discord ID Lavašas ;O#4423

3. Jūsų FiveM ID Lavašas :O

4. Ar turite priority serveryje? Ne bet kadangi dabar yra 64 slot'ai tai prisijungti problemų nėra. 

5. Ar esate susipažinę su serveryje galiojančiomis taisyklėmis? Jei taip, tai kokios taisyklės, jūsų manymu, yra svarbiausios? Manau svarbiausia taisyklė yra fearRP.

6. Kaip manote, ar šioje rolėje yra svarbesnė kiekybė ar kokybė? Pagrįskite savo atsakymą. Manau tiek kokybė tiek kiekybė yra gerai bet aišku reikia stengtis viska daryti kuo kokybiškiau.

1./me paduoda skolą. 

1./do ar paima?

2./me bando užrišti akis.

2./do ar pavyksta?

3./me paduoda telefoną.

3./do ar paima?

Dalintis šį pranešimą

2019.08.26
PALETOBAY

Valdelis Čeverykas

Prašau priimti mane dirbti į VŠĮ Paletobay ligoninę ( nurodyti priežastį, dėl kurios norite dirbti būtent šioje įstaigoje) - Tiesiog turiu patirties medikų darbe, noriu padėt kuo daugiau žmonių.

1. Nurodyti savo kriminalinę praeitį (teistumai, baudos): Kaip nebūtu keista, neturiu jokios 😄

2. Nurodyti paskutinę darbo vietą ir priežastį, dėl kurios norite ją palikti: Dirbau pašte, nelabai įdomu, labiau patiktų bendrauti bei padėti kitiems.

3. Nurodyti kokius kursus/įstaigas esate baigę, kokios patirties turite medicinos srityje: Dirbau paštininku, medkirčiu, atėjau iš servo kuris šiuo metu neveikia, ten buvau medikas, neblogai sekėsi, teko perimti direktoriau pareigas, kai ir minėjau tiesiog noriu pasipraktikuoti ir išbandyti savę šitame projekte.

4. Nurodyti, kokias licencijas (ginklų, tr.priemonių) turite: Vairavimo kategorijos A,B,C

Papildoma informacija:

MOTYVACINIS LAIŠKAS

OOC KLAUSIMAI:

1. Jūsų amžius 18

2. Jūsų discord ID 

SinOfDevil

3. Jūsų FiveM ID Valdelis Čeverykas #410

5. Ar esate susipažinę su serveryje galiojančiomis taisyklėmis? Jei taip, tai kokios taisyklės, jūsų manymu, yra svarbiausios? Taip, apskritai kalbant, visos taisyklės yra svarbios, aišku yra svarbesnių taisyklių kurios būna pažeidžiamos dažniau nei kitos, bet negalima išskirti kurios svarbios kurios mažiau, visų jų privaloma laikytis vienodai.

6. Kaip manote, ar šioje rolėje yra svarbesnė kiekybė ar kokybė? Pagrįskite savo atsakymą. Manyčiau abu (ir kiekybė ir kokybė) yra vienodai svarbūs, jei juos abu sugebėtume suderinti medikų darbas gautūsi idelus. Šitame darbe svarbus pagalbos suteikimo greitis nes kiekviena sukundė brangi, ir suteiktos pagalbos kokybiškumas, kad po operacijos ar pagalbos suteikimo pacientas būtu patenkintas, džiaugtūsi kad medikuose dirba labai gerai kvalifikuoti asmenys.

Aš atrašau:

/Me bando atidaryti savo draugui dureles

/Do Pavyksta?

Draugas atatrašo:

/Do Pavyksta

Aš atrašau:

/Me padedu draugui atsisėsti į gala.

/Do Pavyksta atsisėsti?

Draugas atrašo:

/Do Pavyksta

Redaguota Valdelis

Dalintis šį pranešimą

2019.08.26.
PALETOBAY

VARDAS IR PAVARDĖ

Akvilė Gudaitytė

Prašau priimti mane dirbti į VŠĮ Paletobay ligoninę ( nurodyti priežastį, dėl kurios norite dirbti būtent šioje įstaigoje) -  Noriu suaktyvinti medikų darbą ir padėti žmonėms.

Trumpas aprašymas apie save: Esu buvusi medikė, mėgstu bendrauti su žmonėmis ir jiems padėti. Žmogaus gyvybė yra didžiausias žmogaus turtas, todėl labai svarbu ją saugoti.

1. Nurodyti savo kriminalinę praeitį (teistumai, baudos): nesu nei teista, nei bausta, jokios kriminalinės praeities neturiu.

2. Nurodyti paskutinę darbo vietą ir priežastį, dėl kurios norite ją palikti: Esu dirbusi medike kitame mieste, tačiau nusprendžiau pratęsti savo karjerą čia.

3. Nurodyti kokius kursus/įstaigas esate baigę, kokios patirties turite medicinos srityje: turiu aukštąjį medicininį išsilavinimą – esu baigusi slaugos studijas, turiu slaugos praktikos licenziją.

4. Nurodyti, kokias licencijas (ginklų, tr.priemonių) turite: turiu B ir C kategorijos tr. priemonių teises. 

Papildoma informacija:

MOTYVACINIS LAIŠKAS

Manau, kad esu tinkama šiam darbui, nes esu atsakinga, gerai išmanau savo darbą, mėgstu padėti žmonėms, 

OOC KLAUSIMAI:

1. Jūsų amžius 15

2. Jūsų discord ID gusteae#4156

3. Jūsų FiveM ID Dubis

5. Ar esate susipažinę su serveryje galiojančiomis taisyklėmis? Jei taip, tai kokios taisyklės, jūsų manymu, yra svarbiausios? Taip, su taisyklėmis esu susipažinusi. Mano manymu, visos taisyklės yra sukurtos neveltui ir visos iš jų yra vienodai svarbios.

6. Kaip manote, ar šioje rolėje yra svarbesnė kiekybė ar kokybė? Pagrįskite savo atsakymą. Manau, kad labai svarbu yra kokybiškai atlikti sau paskirtą darbą, nes jei dirbsi netvarkingai, tavo darbas bus bereikšmis. Iš kitos pusės, jei dirbsi labai lėtai, bet kokybiškai, tu nespėsi atlikti sau paskirtų darbų. Todėl būtina išlaikyti pusiausvyrą tarp kokybės ir kiekybės, tu privalai savo darbą atlikti greitai ir kokybiškai.

/me nuo peties pasiima kuprinę

/do ką randa?

/me pasiima mėsainį

/me suvalgo mėsainį

/do pavalgo?

............................................................................

/me pakviečia klientą

/do ateina?

/me pasodina klientą

/do atsisėda?

/me apkerpa

/do pavyksta?

.............................................................................

/me pasisveikina

/do išgirsta?

/me paprašo vizitinės

/do duoda?

/me duoda savo vizitinę

/do paima?

Dalintis šį pranešimą

2019.08.26.
PALETOBAY

VARDAS IR PAVARDĖ

Konstantinas Seiletasis

Prašau priimti mane dirbti į VŠĮ Paletobay ligoninę ( nurodyti priežastį, dėl kurios norite dirbti būtent šioje įstaigoje) - Noriu dirbti medikų gretose, nes pastaruoju metu nelabai aktyvūs darbuotojai.

Trumpas aprašymas apie save: Esu draugiškas, aktyvus darbuotojas, nebijau daug dirbti.

1. Nurodyti savo kriminalinę praeitį (teistumai, baudos): Esu garbingas pilietis, neturiu nei teistumo, esu negavęs baudų.

2. Nurodyti paskutinę darbo vietą ir priežastį, dėl kurios norite ją palikti: Dirbu medkirčiu, noriu pakeisti darbo vietą, kad susipažinti su miesteliu.

3. Nurodyti kokius kursus/įstaigas esate baigę, kokios patirties turite medicinos srityje: Esu baigęs vilniaus universiteto gydytojų kursus, turiu medikų stipendiją.

4. Nurodyti, kokias licencijas (ginklų, tr.priemonių) turite: Turiu B,C teisių kategorijas.

Papildoma informacija:

MOTYVACINIS LAIŠKAS

Manau, kad tinku šiam darbui, nes nebijau daug dirbti, bei mėgstu padėti žmonėms.

OOC KLAUSIMAI:

1. Jūsų amžius: 16

2. Jūsų discord ID: 

pize traihardas

3. Jūsų FiveM ID: - kxsr

4. Ar turite priority serveryje?Ne

5. Ar esate susipažinę su serveryje galiojančiomis taisyklėmis? Jei taip, tai kokios taisyklės, jūsų manymu, yra svarbiausios?Taip su taisyklėmės esu susipažinęs, pagrindinė taisyklė manau yra laikytis rp pagrindų.

6. Kaip manote, ar šioje rolėje yra svarbesnė kiekybė ar kokybė? Pagrįskite savo atsakymą. Manau, kad šioje rolėje yra svarbiausia kokybė ir tuo pačiu kiekybė. Įvisus iškvietimus reikia reguoti ir juos kokybiškai atlikti.

Aš sakau:

/me išsitraukiu piniginę

/do ką randu?

/me išsiimu pinigus

/me paduodu pinigus už mašinos pardavimo kontraktą

/do pavyksta?

Draugas atsako:

/do pavyksta

Dalintis šį pranešimą

2019.08.27
PALETOBAY

VARDAS IR PAVARDĖ

Edvinas Vinciūnas

Prašau priimti mane dirbti į VŠĮ Paletobay ligoninę ( nurodyti priežastį, dėl kurios norite dirbti būtent šioje įstaigoje) - Noriu dirbti šį darbą nes jis reikalauja daugiau aktyvumo, atsakingumo ir yra įdomesnis nei daugelis šio serverio darbų.

1. Nurodyti savo kriminalinę praeitį (teistumai, baudos): Neturiu

2. Nurodyti paskutinę darbo vietą ir priežastį, dėl kurios norite ją palikti: Mėsininkas, nėra motivacijos dirbti tame darbe, per daug paprastas darbas.

3. Nurodyti kokius kursus/įstaigas esate baigę, kokios patirties turite medicinos srityje: Buvęs aukšto rango medikas kituose serveriuose.

4. Nurodyti, kokias licencijas (ginklų, tr.priemonių) turite: B ir ginklų licenziją.

Papildoma informacija:

MOTYVACINIS LAIŠKAS

OOC KLAUSIMAI:

1. Jūsų amžius 21

2. Jūsų discord ID Edviss#8086

3. Jūsų FiveM ID Edviss

5. Ar esate susipažinę su serveryje galiojančiomis taisyklėmis? Jei taip, tai kokios taisyklės, jūsų manymu, yra svarbiausios? Visos yra svarbios, bet manau svarbiausia mokėti elgtis rp situacijose.

6. Kaip manote, ar šioje rolėje yra svarbesnė kiekybė ar kokybė? Pagrįskite savo atsakymą. Svarbiau kokybė, bet jeigu įmanoma kokybė ir kiekybė tada abu.

1./me įvertinu žalą.

2./me siūlau kompensacija.

3./do ar paima?

4./do paima

5./me surašau sutartį 

Dalintis šį pranešimą

08/27/2019
PALETOBAY

Edvinas_Fiji

Prašau priimti mane dirbti į VŠĮ Paletobay ligoninę ( nurodyti priežastį, dėl kurios norite dirbti būtent šioje įstaigoje) - Nes man patinka zmones kurie dirba Medikuose ir seip labai noreciau dirbt mediku nes fainas darbas patinka zmones gydyti ir taip toliau labai noreciau tuom dirbti. Yra veiksmo tikrai fainas darbas o ne taip kad sedi ir nieko nedarai.

Trumpas aprašymas apie save: Mano vardas Edvinas. Megstu zaist kasioka su kebrike.

1. Nurodyti savo kriminalinę praeitį (teistumai, baudos): Neturiu

2. Nurodyti paskutinę darbo vietą ir priežastį, dėl kurios norite ją palikti: Žvejys paprastas  darbas nieko idomaus.

3. Nurodyti kokius kursus/įstaigas esate baigę, kokios patirties turite medicinos srityje:  Nu siame serveryje tikrai nieko neturiu pokolkas neperseniausiai pradejau zaist. Seip esu buves daug kartu kituose servyose medikas jeigu kazka tai reiskia jum 😄 

4. Nurodyti, kokias licencijas (ginklų, tr.priemonių) turite: Kolkas tik teises B.

Papildoma informacija:

MOTYVACINIS LAIŠKAS

OOC KLAUSIMAI:

1. Jūsų amžius 18

2. Jūsų discord ID fendercs17#3231

3. Jūsų FiveM ID Zaidime vardas Edvinas o paspaudus U raso fenderiux. Nezinau kas tas fivem id tikslei.

4. Ar turite priority serveryje? Nop

5. Ar esate susipažinę su serveryje galiojančiomis taisyklėmis? Jei taip, tai kokios taisyklės, jūsų manymu, yra svarbiausios? Taip esu. Manau kad visos taisykles yra svarbios ir turi ju griestai laikytis kitaip bus blogai bet jeigu svarbiausia tai gal nezinau gal visos apie RP nes jos svarbiausios.

6. Kaip manote, ar šioje rolėje yra svarbesnė kiekybė ar kokybė? Pagrįskite savo atsakymą. Manau abu labai labai svarbus. Reik teisiklyngai dirbti savo darba kaip priklauso. Neignoruot iskvietimu kad nebutu juokiu tyngiu, tu nuvaziuok ir taip toliau. Jeigu tyngi kazka daryt taip kam pildai tada. Reik daryt kas priklauso.

/me Isitraukia telefona

/do Skamba?

/me Pajima telefona nuo zemes

/me Kvieciu medikus

Redaguota Fender

Dalintis šį pranešimą