Jump to content
Aiste

VŠĮ PALETOBAY LIGONINĖ - Prašymai priimti į darbą

Recommended Posts

Parašė (redaguota)

VŠĮ "PALETOBAY LIGONINĖ" DIREKTORIUI/ DIREKTOREI - AISTEI SILVYTEI

PRAŠYMAS DĖL PRIĖMIMO Į DARBĄ 
2019/09/29D.
PALETOBAY

Dainius Grinius

Prašau priimti mane dirbti į VŠĮ Paletobay ligoninę ( nurodyti priežastį, dėl kurios norite dirbti būtent šioje įstaigoje) -Norėčiau padėti žmonėms.Nes esu patyres gydytojas kituose serveriuose. Ir kad daugiau mediku butu nes kol kas jų būna gana mažai ir nelabai aktyvus

Trumpas aprašymas apie save: Esu nekonfliktinis žmogus , draugiškas , patirties turintis medicinos pusėje ,norintis padėti žmonėms bei esu  aktyvus serveryje.

1. Nurodyti savo kriminalinę praeitį (teistumai, baudos):Neturiu

2. Nurodyti paskutinę darbo vietą ir priežastį, dėl kurios norite ją palikti:Medkirtys norėčiau medkirčius palikti del to nes noriu padėt žmonėms ir alga didesne gauti.

3. Nurodyti kokius kursus/įstaigas esate baigę, kokios patirties turite medicinos srityje:Kituose serveriuose būdavau medikas , bet aišku ne pats geriausias

4. Nurodyti, kokias licencijas (ginklų, tr.priemonių) turite:Turiu B kategorijos licenzija, ginklu licenzijos neturiu

Papildoma informacija:

MOTYVACINIS LAIŠKAS

(trumpai aprašyti, kodėl Jūs esate tinkamas šiam darbui)

OOC KLAUSIMAI:

1. Jūsų amžius: 14

2. Jūsų discord ID: Airix#1696

3. Jūsų FiveM ID : Watermelon

4. Ar turite priority serveryje? Ne

5. Ar esate susipažinę su serveryje galiojančiomis taisyklėmis? Jei taip, tai kokios taisyklės, jūsų manymu, yra svarbiausios?Taip esu. Manau visos yra svarbios bet vienos iš svarbiausiu yra Powergaming,Metagaming ir FearRp

6. Kaip manote, ar šioje rolėje yra svarbesnė kiekybė ar kokybė? Pagrįskite savo atsakymą.Manau abu,  išpradžiu kokybė tada kiekybe ,nes  savo darba turi atlikti kokybiškai, o į iškvietimus lekti irgi yra svarbu tad abu yra svarbus.

7. Pateikite /me ir /do komandų pavyzdžių, kaip turėtų vykti paprastas RP ( SVARBU! Situacijos negali kartotis, medikų/policijos darbo patirtys netinka, turite sugalvoti kažką originalaus).
Aš:
/me apieškau asmenį
/do ar pavyksta?
Jis:
/do pavyksta
Aš: 
/do ka randu?
Jis:
/do nieko
Aš: 
/me rišu rankas su virve
/do ar pavyksta?
Jis: 
/do ne

Redaguota Batonas
Netyčia išsiusta anketa

Dalintis šį pranešimą

20_19_M____09-29______D.
PALETOBAY

Domcekas Leikūnas

Prašau priimti mane dirbti į VŠĮ Paletobay ligoninę ( nurodyti priežastį, dėl kurios norite dirbti būtent šioje įstaigoje) - Reikalingas darbas ,noras padėti žmonėms.

Trumpas aprašymas apie save: 

1. Nurodyti savo kriminalinę praeitį (teistumai, baudos): nieko įspudingo - baudos už greitį , viena bauda turėjau už pasikesinima i pareiguna ,, vijosi laiptais , aceit galėjo paslysti '' traktavo kaip pasikesinima,graudu ,bet kam pasiskusti 😄

2. Nurodyti paskutinę darbo vietą ir priežastį, dėl kurios norite ją palikti: Medkirčiai - Pavojingas darbas , uždarbis vidutinis ,norisi stabilumo.

3. Nurodyti kokius kursus/įstaigas esate baigę, kokios patirties turite medicinos srityje: Medicinos srityje daug neturėjas pareigų,viskas išmokstama.

4. Nurodyti, kokias licencijas (ginklų, tr.priemonių) turite: Visas turiu ir ginklu ir teises .

Papildoma informacija:

MOTYVACINIS LAIŠKAS

OOC KLAUSIMAI:

1. Jūsų amžius 18

2. Jūsų discord ID: Akasho #1781

3. Jūsų FiveM ID RANDOM 😄 

4. Ar turite priority serveryje? Dar ne 😞

5. Ar esate susipažinę su serveryje galiojančiomis taisyklėmis? Jei taip, tai kokios taisyklės, jūsų manymu, yra svarbiausios? Esu, Visos taisyklės yra svarbios be išimties.

6. Kaip manote, ar šioje rolėje yra svarbesnė kiekybė ar kokybė? Pagrįskite savo atsakymą. Kiekybė yra svarbu ,gybybės yra brangios - bet kokybė neturi atsilikti visiškai.

7. Pateikite /me ir /do komandų pavyzdžių, kaip turėtų vykti paprastas RP ( SVARBU! Situacijos negali kartotis, medikų/policijos darbo patirtys netinka, turite sugalvoti kažką originalaus). /me Pasiima vaistus, lašelinę, dirbtinio kraujo, acetono, kraujospudžio matuoklį, temperatūros matuoklį, tvarstis , skalpelis , /do Nurengia žmogų,apverčia žmogu ,įsodina žmogų , įkausto žmogų, prispaudžia žmogų, nurengė žmogų, tikriną kraujospudį  , tikrina temperatūra, nustato diagnoze ir visi kiti pagrindiniai kurių nereikia minėti,

Bendros prašymo į darbą taisyklės (šios informacijos kopijuoti rašant prašymą nereikia)

1. Pateikiama informacija turi būti parašyta MĖLYNA spalva. 

2. Kopijuoti kitų anketas yra griežtai draudžiama!

3. Dėl tinkamumo darbui/priėmimo bus pranešta forume arba susisiekta DC kanale asmeniškai, po to seks bendras patikrinimas (imitacinė procedūra/operacija).

4. Visi prašymai priimti į darbą Discord kanalo platformoje bus atmetami, nebent tam bus pateikta logiška priežastis.

Dalintis šį pranešimą

Parašė (redaguota)

Prašymas priimti į VŠĮ Paletobay ligoninę

2019M09M-30D.
PALETOBAY

Pistacijus Leikunas

Prašau priimti mane dirbti į VŠĮ Paletobay ligoninę ( nurodyti priežastį, dėl kurios norite dirbti būtent šioje įstaigoje) - Nes, norėčiau gelbėti ir šiame miestelyje žmonių gyvybes, padėti pablogėjus sveikatai, bei konsultuoti žmones.

Trumpas aprašymas apie save: Sveiki, esu Pistacijus Leikunas, atskridęs iš Los Santos miestelio į šį kaimelį ieškoti geresnio gyvenimo, esu pasiryžęs atiduoti visą save darbui, nes tikiu, kad šiuo tikslu ir atėjau į gyvenimą. Praeitame gyvenimo mieste buvau vyriausiasis medikas, daugelis labai  vertino mano atsidavimą darbui. 

1. Nurodyti savo kriminalinę praeitį (teistumai, baudos): Kriminalinė praeitis mano praktiškai švari, nesivėliau į nelegalias veiklas, na neslėpsiu, bet turėjau porą baudelių už greičio viršijimą.

2. Nurodyti paskutinę darbo vietą ir priežastį, dėl kurios norite ją palikti: Paskutinė darbo vieta buvo / yra - medkirčiai, šia darbo vietą buvau pasirinkęs dėl neblogo atlyginimo. Keisti darbą noriu dėl tos pačios rutinos, kuria jau patiriu gan ilgą laiko tarpą.

3. Nurodyti kokius kursus/įstaigas esate baigę, kokios patirties turite medicinos srityje:  Kursus baigiau VU, praktiką atlikau pagrindinėje Vilniaus polikninikoje. Dirbau pagrindinėje Vilniaus ligoninėje vyriausiuoju mediku.

4. Nurodyti, kokias licencijas (ginklų, tr.priemonių) Turiu visas licencijas įskaitant ir ginklų

Papildoma informacija:

MOTYVACINIS LAIŠKAS

1. Jūsų amžius

18

2. Jūsų discord ID

Poske #3686

3. Jūsų FiveM ID 

Nick: Nol Sėkmės Šlioso

4. Ar turite priority serveryje?

Ne

5. Ar esate susipažinę su serveryje galiojančiomis taisyklėmis? Jei taip, tai kokios taisyklės, jūsų manymu, yra svarbiausios?

Taip, esu. Svarbiausios manyčiau fearrp, metagaming

6. Kaip manote, ar šioje rolėje yra svarbesnė kiekybė ar kokybė? Pagrįskite savo atsakymą.

Aišku kokybė, jei būtu kiekybė, tai būti imami į darbą turbūt bet kas, net ir kurie nemoka roleplayinti, pasidarytu iš darbo bordakas. Kokybėje gal ir nebūtu per daugiausiai medikų, bet jie tinkamai roleplayintu ir atliktų savo rolę tinkamai. 

7. Pateikite /me ir /do komandų pavyzdžių, kaip turėtų vykti paprastas RP ( SVARBU! Situacijos negali kartotis, medikų/policijos darbo patirtys netinka, turite sugalvoti kažką originalaus).

Važiuoji su pažystamu asmeniu mašinoje, šneki kaip būti gerai dabar užsitraukti cigarą, bet neturi žiebtuvėlio, jis pasako, kad turėtu būti bardačioke, sakai gerai pažiūrėsiu

/me atidaro bardačioka ir ieško žiebtuvėlio

/do randa?

draugas: /do ne

sakai neradau, sako galbūt už sėdynės užkrito, sakai paieškosiu.

/me pasilenkia ir ieško

/do randa?

draugas: /do randa

sakai radau

/me prisidega cigaretę

Rūkai cigaretė, važiuojat toliau.

Redaguota Poškė

Dalintis šį pranešimą

2000 M 09-30 D.
PALETOBAY

VARDAS IR PAVARDĖ

Prašau priimti mane dirbti į VŠĮ Paletobay ligoninę ( nurodyti priežastį, dėl kurios norite dirbti būtent šioje įstaigoje) -  Realiai , tai būtų pats pirmas darbas į kuri patekčiau su pakvietimų , o šiaip tai labai užkniso , kad dabartiniai medikų darbuotojai nereaguoja į iškvietimus , per dieną gal kokius 4-5 kartus kviečiau ir nei karto nesuteikė pagalbos , tai manau kadangi šiuo metu galiu būt aktyvus žaidėjas , tiek dieną , tiek vakare tokių problemų nebūtų su iškvietimais .

1. Nurodyti savo kriminalinę praeitį (teistumai, baudos):  Baudos , tik už greičio viršijima .

2. Nurodyti paskutinę darbo vietą ir priežastį, dėl kurios norite ją palikti: Medkirtys , kaip ir minėjau , norėčiau pagaliau darbo su pakvietimu , kur viskas vyktų daug rimčiau .

3. Nurodyti kokius kursus/įstaigas esate baigę, kokios patirties turite medicinos srityje:  Nelabai supratau klausimo , realiai tai jokių kursų ir jokių įstaigų nesu baigęs , bet kas yra medikas ir ką jis turi atlikti puikiai suprantu .

4. Nurodyti, kokias licencijas (ginklų, tr.priemonių) turite: Turiu ginklų licenzija ir B kategorija .

Papildoma informacija:

MOTYVACINIS LAIŠKAS

Na visu pirma , kadangi esu aktyvus galėčiau gan stipriai jums padėti su iškvietimais , esu bendraujantis tai sutarčiau su daugelis darbuotojų ( Nesakysiu , kad su visais , nes kiek pastebėjau tai labai jau žmonės įsiliejė į šį "tikrą gyvenimą" ir labai viską sureikšmina 😄 ) Su tavim Aiste jau esam pažįstami ( Geriausi draugai ) jau esam , kaip sakiau ^^ . 

OOC KLAUSIMAI:

1. Jūsų amžius 20

2. Jūsų discord ID :  Dziadas #1930

3. Jūsų FiveM ID : Dziadas

4. Ar turite priority serveryje? Neturiu .

5. Ar esate susipažinę su serveryje galiojančiomis taisyklėmis? Jei taip, tai kokios taisyklės, jūsų manymu, yra svarbiausios? Esu susipažinęs ir manau , kad FearRP yra pati svarbiausia taisyklė serveryje .

6. Kaip manote, ar šioje rolėje yra svarbesnė kiekybė ar kokybė? Pagrįskite savo atsakymą. Sakyčiau , kad kokybė , turime atlikti darbą taip gerai, kad žaidėjai ( žmonės ) mus vertintu ir gerbtu .

/me Pradedu tikrinti transporto priemone .

/me Įvertintu padaryta transporto priemonės žalą

/me Bandau susitarti su transporto priemonės valdytoju

/do Pavyksta ?

/me Neišeina susitarti su valdytoju

/me Kviečiu policijos pareigūnus .

Dalintis šį pranešimą

Parašė (redaguota)

2019M10-05D.
PALETOBAY

Rolas Kirvukas

Prašau priimti mane dirbti į VŠĮ Paletobay ligoninę ( nurodyti priežastį, dėl kurios norite dirbti būtent šioje įstaigoje) - Noriu padeti zmonems, uzsidirbti ir gyventi grazu gyvenima.

Trumpas aprašymas apie save: Esu Rolas Kirvukas Iš Paleto Bay, gyvenu čia visa savo gyvenima, keliata  metu studijavau havajuose, gryzau ir dabar noriu isidarbinti į Medikus

1. Nurodyti savo kriminalinę praeitį (teistumai, baudos): Baudas gaunu tik uz greicio virsijima, kitokiu baudu neturiu.

2. Nurodyti paskutinę darbo vietą ir priežastį, dėl kurios norite ją palikti: Fūristas, mazas atlyginimas.

3. Nurodyti kokius kursus/įstaigas esate baigę, kokios patirties turite medicinos srityje: Esu baiges pirmosios pagalbos kursus, medicinos akademija.

4. Nurodyti, kokias licencijas (ginklų, tr.priemonių) turite: Turiu ginklu licenzija ir vairavimo teises B.

Papildoma informacija:

MOTYVACINIS LAIŠKAS

Esu pilnai specializuotas šiam darbui, todel manau, kad esu tinkamas šiam darbui.

OOC KLAUSIMAI:

1. Jūsų amžius: 16

2. Jūsų discord ID: Ripley#4999

3. Jūsų FiveM ID: Ripley

5. Ar esate susipažinę su serveryje galiojančiomis taisyklėmis? Jei taip, tai kokios taisyklės, jūsų manymu, yra svarbiausios? FearRP, METAGAME, POWERGAMING

6. Kaip manote, ar šioje rolėje yra svarbesnė kiekybė ar kokybė? Pagrįskite savo atsakymą. Kokybė, nes atliekant operacija zmogui operuodamas svarbius organus yra svarbu ne kiek pacijantu tu išoperuosi, bet kaip gerai tu tai atliksi.

7. Pateikite /me ir /do komandų pavyzdžių, kaip turėtų vykti paprastas RP ( SVARBU! Situacijos negali kartotis, medikų/policijos darbo patirtys netinka, turite sugalvoti kažką originalaus😞

/me išsitraukiu Mėsainį /do gaivinu zmogu

Redaguota RolasGo

Dalintis šį pranešimą

Parašė (redaguota)

image.png.fd7bde69307a97577250abba41e84891.png

20__M__________D.
PALETOBAY

VARDAS IR PAVARDĖ

Prašau priimti mane dirbti į VŠĮ Paletobay ligoninę ( nurodyti priežastį, dėl kurios norite dirbti būtent šioje įstaigoje) -

1. Nurodyti savo kriminalinę praeitį (teistumai, baudos): Baudos yra'greičio viršijimo'

2. Nurodyti paskutinę darbo vietą ir priežastį, dėl kurios norite ją palikti:Medkirtys,noriu palikti,nes atsibodo vežti medį ir mažas atlyginimas,bei noriu išbandyti savo vaikystės svajonę-padėti žmonėms

3. Nurodyti kokius kursus/įstaigas esate baigę, kokios patirties turite medicinos srityje:Medicininė chemija

4. Nurodyti, kokias licencijas (ginklų, tr.priemonių) turite:Ginklų,A,C,B kategorijos tr. priemonių teises

Papildoma informacija:

MOTYVACINIS LAIŠKAS

Esu gan aktyvus,tad manau ,kad šis darbas man tinka,nes dažnai medikai neatvažioja arba nebūna prisijungę

OOC KLAUSIMAI:

1. Jūsų amžius:15 metų

2. Jūsų discord ID:

Dipsis

3. Jūsų FiveM ID :Dipsis

4. Ar turite priority serveryje?Ne

5. Ar esate susipažinę su serveryje galiojančiomis taisyklėmis? Jei taip, tai kokios taisyklės, jūsų manymu, yra svarbiausios?Taip,svarbiausios yra Failrp,Fearrp,nes jos pačios svarbiausios,nes be jų nebūtų RP.

6. Kaip manote, ar šioje rolėje yra svarbesnė kiekybė ar kokybė? Pagrįskite savo atsakymą.Kokybė,nes žmogui reikia kokybiško pagydimo,o ne greito.Greitą darbą velnias gaudo.

7. Pateikite /me ir /do komandų pavyzdžių, kaip turėtų vykti paprastas RP ( SVARBU! Situacijos negali kartotis, medikų/policijos darbo patirtys netinka, turite sugalvoti kažką originalaus)./me isitraukia pistoletą iš bagažinės /do ar pavyksta? /do taip. /me isitraukia butelį alaus ir išgeria.

Bendros prašymo į darbą taisyklės (šios informacijos kopijuoti rašant prašymą nereikia)

3. Dėl tinkamumo darbui/priėmimo bus pranešta forume arba susisiekta DC kanale asmeniškai, po to seks bendras patikrinimas (imitacinė procedūra/operacija).

4. Visi prašymai priimti į darbą Discord kanalo platformoje bus atmetami, nebent tam bus pateikta logiška priežastis.

Redaguota Tutimal

Dalintis šį pranešimą

2019m. Spalio 6 D.
PALETOBAY

Vladas Keinys

Prašau priimti mane dirbti į VŠĮ Paletobay ligoninę ( nurodyti priežastį, dėl kurios norite dirbti būtent šioje įstaigoje) - Noriu įgauti darbo patirties, teikti pagalba civiliams, padoriai uždirbti pragyvenimui.

Trumpas aprašymas apie save: Esu Vladas Keinys, gimiau 1998 10 15, esu 180 cm ugio, atvykau į šį miestą iš labai toli.

1. Nurodyti savo kriminalinę praeitį (teistumai, baudos): Byla visiškai švari, nei vieno nusižengimo.

2. Nurodyti paskutinę darbo vietą ir priežastį, dėl kurios norite ją palikti: Dar nesu niekur dirbęs.

3. Nurodyti kokius kursus/įstaigas esate baigę, kokios patirties turite medicinos srityje: Turiu aukštajį išsilavinimą, esu baigęs Medicinos Studijas, Medicinos Rezidentūra, Medicijos praktiką

4. Nurodyti, kokias licencijas (ginklų, tr.priemonių) turite: Ginklo licenziją, bei B ir C kategorijas.

Papildoma informacija:

MOTYVACINIS LAIŠKAS

Esu aktyvus, puikiai išmanantis šį darbą ir jo svarbą žmogus. Moku visas tiek miesto, tiek ligoninės sąvokas, taisykles. Noriu įsidarbinti į medikus jog įgaučiau pirmos darbo patirties, tai būtų mano karijeros pradžia.

OOC KLAUSIMAI:

1. Jūsų amžius 21

2. Jūsų discord ID Keinys#8493

3. Jūsų FiveM ID Vladas Keinys

4. Ar turite priority serveryje? Neturiu.

5. Ar esate susipažinę su serveryje galiojančiomis taisyklėmis? Jei taip, tai kokios taisyklės, jūsų manymu, yra svarbiausios? Taip, esu. Savaime jos visos yra labai svarbios, bet viena iš pagrindiniu taisyklių kurią dauguma žaidėju pažeidžia yra NLR.

6. Kaip manote, ar šioje rolėje yra svarbesnė kiekybė ar kokybė? Pagrįskite savo atsakymą. Kokybė. Geriau mažiau žaidėju ir tvirtas RP, negu daug žaidėjų ir balaganas.

Vyksta apiplėšimas, būdamas gaujos nariu naktį nuošalioje gatvėje sustabdome žaidėja. Kolegos nutaiko į jį ginklą, o aš darau visą juodą darbą.

/me Išdaužia langa ir atsidaro duris.

/me Išlaipina vairuotoja iš automobilio

/do Priešinasi?

Vairuotojui sėkmingai išlipus tęsiamas apiplėšimas. Įsakau jam jog atsistotų nugara į mane ir pakeltu rankas, nes kitaip bus nužudytas.

/me Apieško ir suranda telefoną.

/me Atema telefoną

/do Priešinasi?

/me iš kišenes ištraukia mašinos raktelius

/do Leidžiasi?

/me Apieško nuo galvos iki kojų.

/do Ką randa?

/me Pasiiėma viską ką randą.

/do Bando priešintis?

Po sėkmingo apiplėšimo, mano kolegos jį įsisodiną pas savęs į automobilį ir nuveža jį už miesto. Ten jį ir paleidžią, kuo toliau nuo įvykio vietos.

O aš turėdamas mašinos raktelius nuvarau jo automobilį.

Dalintis šį pranešimą

2019m.10men.6d
PALETOBAY

VARDAS IR PAVARDĖ

Prašau priimti mane dirbti į VŠĮ Paletobay ligoninę ( nurodyti priežastį, dėl kurios norite dirbti būtent šioje įstaigoje) - Nes rimtai reikia kazkokio veiksmo nes leidziu savo laika i niekur ir tiesiog is to nieko negaunu, norisi pabandyt tiesiog padirbt mediku darbe.

Trumpas aprašymas apie save: Esu Ervinas, man yra 18metu, zaidziu labai daug prie kompo :D

1. Nurodyti savo kriminalinę praeitį (teistumai, baudos): Esu kelis kartus gaves bauda uz nelegaliu daiktu turejima prie saves, greicio virsijimas tai del greicio problemu nebus :D

2. Nurodyti paskutinę darbo vietą ir priežastį, dėl kurios norite ją palikti: Daugiausiai esu isdirbes medkirciuose, norejau stoti i mechanikus bet buvo per dideles eiles todel atejau bandyt stot i medikus.

3. Nurodyti kokius kursus/įstaigas esate baigę, kokios patirties turite medicinos srityje: esu baiges medicinos kursus kauno univere, esu dirbes viena karta kitam serveryje mediku, tai labai gerai sekesi bet radau sita serveri tai todel isejau.

4. Nurodyti, kokias licencijas (ginklų, tr.priemonių) turite: turiu C,B ir ginklu licenzija.

Papildoma informacija:

MOTYVACINIS LAIŠKAS

OOC KLAUSIMAI:

1. Jūsų amžius: 18

2. Jūsų discord ID: ShadowZz#8195

3. Jūsų FiveM ID: no way i just

4. Ar turite priority serveryje? Neturiu

5. Ar esate susipažinę su serveryje galiojančiomis taisyklėmis? Jei taip, tai kokios taisyklės, jūsų manymu, yra svarbiausios? Taip esu, manau svarbiausios yra: ne Metagamint, ne Powergamint, nedaryti FailRp/FearRp.

6. Kaip manote, ar šioje rolėje yra svarbesnė kiekybė ar kokybė? Pagrįskite savo atsakymą: Abu yra svarbus, nes turi atlikti savo ipareigojimus taip kaip jie yra atliekami ir kaip juos tau sako daryti, nes jaigu nebus kazko darbe to ko reikia, jaigu nesilaikai tu dalyku tai net nezinau del ko turi stoti i ta darba. manau kad kiekybe labiau :D

/me Atranda samone po truputi, pradeda atsipeiketi

/me pasiema nosine ir pradeda valytis krauja

/me paima civili ant peciu ir pradeda nest

/do ka randa?

/do Ar pavyksta pakelti pilieti?

/do ar paima?

Dalintis šį pranešimą

Parašė (redaguota)
On 2019-08-10 at 21:05, Aiste rašė:

2019_M 07/10_D.
PALETOBAY

VARDAS IR PAVARDĖ 

Augustas Vasiliauskas

Prašau priimti mane dirbti į VŠĮ Paletobay ligoninę ( nurodyti priežastį, dėl kurios norite dirbti būtent šioje įstaigoje) - 1. Padėti žmonėms. 2. Paspartinti aktyvumą šiame darbe.

Trumpas aprašymas apie save: Esu Augustas. Mėgstu žaisti GTA RP.Esu draugiškas.

1. Nurodyti savo kriminalinę praeitį (teistumai, baudos): .Esu gavęs baudų už greičio viršijimą.                                                                                                                              

2. Nurodyti paskutinę darbo vietą ir priežastį, dėl kurios norite ją palikti: . Medikirtys-žmonės nėra draugški, ilgi ir varginantys reisai.

3. Nurodyti kokius kursus/įstaigas esate baigę, kokios patirties turite medicinos srityje: . Komandas rašyti moku, bet jokio išsilavinimo neturiu.

4. Nurodyti, kokias licencijas (ginklų, tr.priemonių) turite: . tr.priemonės licenzijos - A B C. Ginklų licenzijos neturiu, bet jei reikėtų nusipirkčiau.

Papildoma informacija:

MOTYVACINIS LAIŠKAS

OOC KLAUSIMAI:

1. Jūsų amžius . 14 metų.

2. Jūsų discord ID . woruta#7384

3. Jūsų FiveM ID . Hame

4. Ar turite priority serveryje. Ne, neturiu

5. Ar esate susipažinę su serveryje galiojančiomis taisyklėmis? Jei taip, tai kokios taisyklės, jūsų manymu, yra svarbiausios? . Taip esu susipažinęs su taisyklėmis.Manau visos yra svarbios ir griežtai jų reikia laikytis.

6. Kaip manote, ar šioje rolėje yra svarbesnė kiekybė ar kokybė? Pagrįskite savo atsakymą. Abu dalykai svarbųs. Į visus iškvietimus kiek įmanoma reikia reguoti, o ne ignoruoti.

7. Pateikite /me ir /do komandų pavyzdžių, kaip turėtų vykti paprastas RP ( SVARBU! Situacijos negali kartotis, medikų/policijos darbo patirtys netinka, turite sugalvoti kažką originalaus).  . /me prideda du pištus prie kaklo ir žiūri ar yra pulsas.

. /do ar yra?

. /me bando gaivinti.

. /do ar pavyksta?

Redaguota Hame

Dalintis šį pranešimą

2019M Spalio 11D.
PALETOBAY

Dziundze Spagetis

Prašau priimti mane dirbti į VŠĮ Paletobay ligoninę ( nurodyti priežastį, dėl kurios norite dirbti būtent šioje įstaigoje) - Noriu padėt žmoniems ir būt vienas iš aktyvesniu medikų

Trumpas aprašymas apie save: Man patinka padėti žmonėms, nepasakyčiau, kad su kažkuom blogai sutariu.(draugiškas)

1. Nurodyti savo kriminalinę praeitį (teistumai, baudos): Esu baustas, nes paprašiau viešų norėjau pažiūrėt kaip viskas veikia

2. Nurodyti paskutinę darbo vietą ir priežastį, dėl kurios norite ją palikti: Medkirčiai, mašina pastoviai sugesta, pakankamai neuždirbu, kad galėčiau tvarkyt ją.

3. Nurodyti kokius kursus/įstaigas esate baigę, kokios patirties turite medicinos srityje: Nesu baigęs nieko, patirties nelabai turiu nebent su /me ir /do komandomis

4. Nurodyti, kokias licencijas (ginklų, tr.priemonių) turite: Visas ir ginklų ir mašinų

Papildoma informacija:

MOTYVACINIS LAIŠKAS

Manau esu tinkamas šiam darbui, nes mėgstu padėti žmoniems, esu pastebėjęs, kad serve medikų mažai budi, tad norėčiau būt tas kuris dažniau būdėtų.

OOC KLAUSIMAI:

1. Jūsų amžius 14

2. Jūsų discord ID IAmAWeeb#3015

3. Jūsų FiveM ID Coffeeholic

5. Ar esate susipažinę su serveryje galiojančiomis taisyklėmis? Jei taip, tai kokios taisyklės, jūsų manymu, yra svarbiausios? Esu, manau visos jos svarbios, bet svarbiausia jų laikytis

6. Kaip manote, ar šioje rolėje yra svarbesnė kiekybė ar kokybė? Pagrįskite savo atsakymą. Manau svarbu, kad medikų būtų daug, bet kad ir jie dirbtų

7. Pateikite /me ir /do komandų pavyzdžių, kaip turėtų vykti paprastas RP ( SVARBU! Situacijos negali kartotis, medikų/policijos darbo patirtys netinka, turite sugalvoti kažką originalaus)./me tikrina pulsa /do ar yra? /me apžiūri sužalojimus /do ka mato? /me išsitraukia dezinfekikli dezinfekuoja žaizdas /me padeda pasikelti /do ar kelias?

Dalintis šį pranešimą

Parašė (redaguota)

2019M Spalio 11d.
PALETOBAY

VARDAS IR PAVARDĖ
Deimantas Trinauskas

Prašau priimti mane dirbti į VŠĮ Paletobay ligoninę ( nurodyti priežastį, dėl kurios norite dirbti būtent šioje įstaigoje) - Noriu gauti patirties medicinoje, bei prisidėti prie medikų komandos, kurios kartais reikia laukti ilgai.

1. Nurodyti savo kriminalinę praeitį (teistumai, baudos): Turiu vieną teistumą už žmogaus užpuolimą nors užpuolė mane, pareigūnas neišsiaiškinęs situacijos padarė klaidą. Turiu baudų už greičio viršijimą.

2. Nurodyti paskutinę darbo vietą ir priežastį, dėl kurios norite ją palikti: Šiame mieste dirbau tik medkirčiu, nieko ypatingo, maža alga, todėl ir noriu palikti.

3. Nurodyti kokius kursus/įstaigas esate baigę, kokios patirties turite medicinos srityje: Esu baigęs Vilniaus medicinos fakultetą.

4. Nurodyti, kokias licencijas (ginklų, tr.priemonių) turite: B ir C vairavimo teisių kategorijas.

Papildoma informacija:

MOTYVACINIS LAIŠKAS

OOC KLAUSIMAI:

1. Jūsų amžius 14

2. Jūsų discord ID negative. #6784

3. Jūsų FiveM ID IDK

4. Ar turite priority serveryje? Ne

5. Ar esate susipažinę su serveryje galiojančiomis taisyklėmis? Jei taip, tai kokios taisyklės, jūsų manymu, yra svarbiausios? Esu susipažinęs su visomis taisyklėmis ir stengiuosi jų laikytis, manau visos taisyklės svarbios.

6. Kaip manote, ar šioje rolėje yra svarbesnė kiekybė ar kokybė? Pagrįskite savo atsakymą. Kokybė aišku, gali būti daug blogai dirbančių medikų, bet kokia prasmė iš jų, jeigu jie negali padaryti savo darbo kokybiškai.

/me apžiūri prekę

/do ką matau?

(kurjeris)/do prekė idealioj būklėje.

/me priemu prekę

/do ar kurjeris atiduoda?

(kurjeris)/do taip

(kurjeris) /do duodu pasirašyti

(kurjeris) /do ar paema?

/do taip

/me pasirašo

Redaguota iubbi

Dalintis šį pranešimą

20__M__________D.
PALETOBAY

VARDAS IR PAVARDĖ

Prašau priimti mane dirbti į VŠĮ Paletobay ligoninę ( nurodyti priežastį, dėl kurios norite dirbti būtent šioje įstaigoje) -Labai tikrai noriu prisijunkt prie jusu manau kad praversiu darbe bei draugijoje visalaik svajojau gydit zmones ir jiems padeti.

Trumpas aprašymas apie save: .Esu vardu Edvinas, esu labai draugiskas ir mekstantis padeti kitiems. Dirbau anglijoi mediku,mehaniku,bolt bet teko gryst I lietuva del suprastejusios tevu sveikatos.

1. Nurodyti savo kriminalinę praeitį (teistumai, baudos):.Turiu baudu uz greicio virsijima nesedejas.

2. Nurodyti paskutinę darbo vietą ir priežastį, dėl kurios norite ją palikti:.Atvykstu pasjus is bolto nes jauciu kad vezioti zmones tai netoka pagalba koke as noriu suteikt zmonems.

3. Nurodyti kokius kursus/įstaigas esate baigę, kokios patirties turite medicinos srityje:.Kaip ir minejau dirbau seniau anglijoi paramediku. Esu pabaiges medicininius mokslus profkei.

4. Nurodyti, kokias licencijas (ginklų, tr.priemonių) turite:a..A,B,C vairavimo kategorijas bei ginklo licendzija.

Papildoma informacija:

MOTYVACINIS LAIŠKAS

(trumpai aprašyti, kodėl Jūs esate tinkamas šiam darbui).Mano manimum as pravesciau sem darbui savo meile zmoniem bei savo rupestingumu,draugiskumu ir gerai perenktu medicinines pagalbos protu.

OOC KLAUSIMAI:

1. Jūsų amžius.14

2. Jūsų discord ID #8494

3. Jūsų FiveM ID  .Edvinas Didis

4. Ar turite priority serveryje?.Ne

5. Ar esate susipažinę su serveryje galiojančiomis taisyklėmis? Jei taip, tai kokios taisyklės, jūsų manymu, yra svarbiausios?Taip esu. Svarbiausios mano manimui yra revenge killing, powergaming, fearrp. 

6. Kaip manote, ar šioje rolėje yra svarbesnė kiekybė ar kokybė? Pagrįskite savo atsakymą..Svarbus abu labai. Reike dirbti ir gerbti savo darba be jokiu isimciu ir be jokiu isikalinejimu.

7. Pateikite /me ir /do komandų pavyzdžių, kaip turėtų vykti paprastas RP ( SVARBU! Situacijos negali kartotis, medikų/policijos darbo patirtys netinka, turite sugalvoti kažką originalaus)..

/me paimu kortele is pinigines.

/me ikisu I bankomata

/me suvedu koda

/me nusiiemu pinigus

/me pasiemu kortele

/me paduodu draugui pinigus

/do paimi?

DRAUGAS

/do taip

Dalintis šį pranešimą

Prašymas priimti į VŠĮ Paletobay ligoninę

2019.10.13
PALETOBAY

Jezus Lizakis

Prašau priimti mane dirbti į VŠĮ Paletobay ligoninę ( nurodyti priežastį, dėl kurios norite dirbti būtent šioje įstaigoje) -Šioje istaigoje noriu dirbti, dėl to, kad man patinka padėti žmonėm, beje nestingu noro bendrauti su žmonėmis.

Trumpas aprašymas apie save: Mano vardas Jezus, mėgstu išvikti prie ežerų ir man patinka vairuoti motociklą.

1. Nurodyti savo kriminalinę praeitį (teistumai, baudos):Pora baudelių už greičio viršijimą.

2. Nurodyti paskutinę darbo vietą ir priežastį, dėl kurios norite ją palikti:Nusibodo rutina, norisi keisti aplinka ir judėti pirmyn.

3. Nurodyti kokius kursus/įstaigas esate baigę, kokios patirties turite medicinos srityje: Pirma pagalba praėjau kai reikėjo teises laikyti, dar profkėj girdėjau kaška apie medicina, bet ketvertais mokiaus tai niekaip.

4. Nurodyti, kokias licencijas (ginklų, tr.priemonių) turite:Teisės A,B,C tr.priemonių,

Papildoma informacija:

MOTYVACINIS LAIŠKAS

OOC KLAUSIMAI:

1. Jūsų amžius 16

2. Jūsų discord ID 

Dykaduonis

3. Jūsų FiveM ID Pranis

4. Ar turite priority serveryje? Neturiu.

5. Ar esate susipažinę su serveryje galiojančiomis taisyklėmis? Jei taip, tai kokios taisyklės, jūsų manymu, yra svarbiausios? Ne daryti-metagaming.

6. Kaip manote, ar šioje rolėje yra svarbesnė kiekybė ar kokybė? Pagrįskite savo atsakymą.Manyčiau, kad kokybė, vis dėl to gi medikai.

/me Pasiulau dalintis maistu

/do Sutinka ?

/do Tikrai taip.

/me Smagiai pietauja.

Dalintis šį pranešimą

Parašė (redaguota)

2019 - 10 - 13
PALETOBAY

MYKOLAS PUTINAS

Prašau priimti mane dirbti į VŠĮ Paletobay ligoninę ( nurodyti priežastį, dėl kurios norite dirbti būtent šioje įstaigoje) - Noriu dirbti šioje įstaigoje, nes pastebėjau, kad ne kiekvienas gali gražiai bendrauti su kitais, kad išpildytų jų poreikius. Todėl ir noriu parodyti kokie solidūs turi būti ligoninės darbuotojai.

1. Nurodyti savo kriminalinę praeitį (teistumai, baudos): Greičio viršijimai

2. Nurodyti paskutinę darbo vietą ir priežastį, dėl kurios norite ją palikti: Medkirčių darbas. Noriu palikti, nes trūksta medikų, kurie būtų dažniau prisijungę.

3. Nurodyti kokius kursus/įstaigas esate baigę, kokios patirties turite medicinos srityje: Dirbau užsienyje chirurgu, baigiau medicinos mokslos viename iš Vokietijos universitetų.

4. Nurodyti, kokias licencijas (ginklų, tr.priemonių) turite: Turiu A, B ir C kategorijas automobilių. Ginklų licenzijų neturiu.

Papildoma informacija:

MOTYVACINIS LAIŠKAS

Manau tinku šiam darbui, nes turiu tokias vertybes, kokias nevisi turi. Aš esu punktualus, rūpestingas, atidus, stiprių nervų.

OOC KLAUSIMAI:

1. Jūsų amžius: 18

2. Jūsų discord ID: 3414

3. Jūsų FiveM ID Mykolas_Putinas

5. Ar esate susipažinę su serveryje galiojančiomis taisyklėmis? Jei taip, tai kokios taisyklės, jūsų manymu, yra svarbiausios? Taip, esu susipažinęs. Mano nuomone svarbiausios taisyklės yra, kad nenaudoti OOC informacijos šaltinių žaidime, bei laikytis RP taisyklių, kad būtų kuo geresnė žaidimo patirtis.

6. Kaip manote, ar šioje rolėje yra svarbesnė kiekybė ar kokybė? Pagrįskite savo atsakymą. Manau yra svarbesnė kokybė, nes jei vienas atliks daug darbo ir gerai, tai jis ir bus reikalingas, nei daug žmonių, kurie nieko nemoka.

/me patepa tepaliuku skaudama vieta

/do ar padeda ? 

/do taip

Redaguota Gedvinas

Dalintis šį pranešimą

Parašė (redaguota)

Prašymas priimti į VŠĮ Paletobay ligoninę

20__M__________D.
PALETOBAY

Arturas Ko

Prašau priimti mane dirbti į VŠĮ Paletobay ligoninę ( nurodyti priežastį, dėl kurios norite dirbti būtent šioje įstaigoje) -

1. Nurodyti savo kriminalinę praeitį (teistumai, baudos):neteistas,nebaustas.

2. Nurodyti paskutinę darbo vietą ir priežastį, dėl kurios norite ją palikti:furistas,nusibodo vazineti,ir labai mazai moka, ir noretusi igyti medicinos patirties

3. Nurodyti kokius kursus/įstaigas esate baigę, kokios patirties turite medicinos srityje:esu paleto bay medicinos kursus baiges, esu dirbes sandy shores mediku

4. Nurodyti, kokias licencijas (ginklų, tr.priemonių) turite:

Ginklu nenaudoju,turiu b kategorijos vairuotojo teises,

Papildoma informacija:

MOTYVACINIS LAIŠKAS

Labai noriu dirbti mediku ir igyti daugiau medicinos patirties,svajojau apie sita darba,

OOC KLAUSIMAI:

1. Jūsų amžius 

16 metu

2. Jūsų discord ID

karwinas#0384

3. Jūsų FiveM ID

Pee pee poo poo (Arturas Ko)

4. Ar turite priority serveryje?

Ne

5. Ar esate susipažinę su serveryje galiojančiomis taisyklėmis? Jei taip, tai kokios taisyklės, jūsų manymu, yra svarbiausios?

Esu susipazines,manau visos taisykles yra svarbios,svarbiausios

6. Kaip manote, ar šioje rolėje yra svarbesnė kiekybė ar kokybė? Pagrįskite savo atsakymą.

Manau svarbesne yra kokybe, nes jei ne taip atliksi darba gali mirti zmones

7. Pateikite /me ir /do komandų pavyzdžių, kaip turėtų vykti paprastas RP

/me pakeliu telefona

/me atemu telefona

/do ar pasiraso sutarti?

/do ar paima baudos kvita?

/me pakeicia masinos kapota

Redaguota Vincentad

Dalintis šį pranešimą

2019-10-15.
PALETOBAY

BRONIUS KAZLAUSKAS

Prašau priimti mane dirbti į VŠĮ Paletobay ligoninę ( nurodyti priežastį, dėl kurios norite dirbti būtent šioje įstaigoje) - Norisi darbo be kriminalinių sąsajų, padėti žmonėms, bei pats dėl savęs užsidirbti šiek tiek pinigų.

Trumpas aprašymas apie save: Esu Bronius, draugiškas, su šiokia tokia kriminaline praeitimi, tačiau kiekvienas nori pasitaisyti ir siekti naujų tikslų, todėl ir esu čia.

1. Nurodyti savo kriminalinę praeitį (teistumai, baudos): Bėgimas nuo policijos, B kategorijos teisių praradimas(perlaikyta).

2. Nurodyti paskutinę darbo vietą ir priežastį, dėl kurios norite ją palikti: Dirbau medkirčiu, norėjau labiau civilizuoto darbo.

3. Nurodyti kokius kursus/įstaigas esate baigę, kokios patirties turite medicinos srityje: Nieko.

4. Nurodyti, kokias licencijas (ginklų, tr.priemonių) turite: B ir C kategorijos.

Papildoma informacija:

MOTYVACINIS LAIŠKAS

Manau esu tinkamas, kadangi esu draugiškas, paslaugus, aktyvus, bei nebijau darbo valandų.

OOC KLAUSIMAI:

1. Jūsų amžius 19

2. Jūsų discord ID gustasint#0320

3. Jūsų FiveM ID citrius

5. Ar esate susipažinę su serveryje galiojančiomis taisyklėmis? Jei taip, tai kokios taisyklės, jūsų manymu, yra svarbiausios? Taip. Manau svarbiausia taisyklė FearRP, dėl tokių taisyklių serveryje žaisti gerokai įdomiau, padeda įsijausti žaidžiant.

6. Kaip manote, ar šioje rolėje yra svarbesnė kiekybė ar kokybė? Pagrįskite savo atsakymą. Dirbant mediku svarbiausia kokybė, kad paciento norai būtų patenkinti.

1. /me įvertinu žalą.

2. /me siūlau kompensacija.

3. /do ar paima?

4. /do paima

5. /me surašau sutartį

Dalintis šį pranešimą

On 2019-08-10 at 21:05, Aiste rašė:

2020Mspalio18D.
PALETOBAY

VARDAS IR PAVARDĖ

Prašau priimti mane dirbti į VŠĮ Paletobay ligoninę ( nurodyti priežastį, dėl kurios norite dirbti būtent šioje įstaigoje) - kadangi turiu daug patirties dirbat šioje srityje ir ismanau daug apie sužeidimus.

1. Nurodyti savo kriminalinę praeitį (teistumai, baudos): 2 baudos už greitį

2. Nurodyti paskutinę darbo vietą ir priežastį, dėl kurios norite ją palikti: Paštas, visada norėjau būt mediku.

3. Nurodyti kokius kursus/įstaigas esate baigę, kokios patirties turite medicinos srityje: Esu baigę pirmos pagalbos kursus , dirbęs su sužeistais 

4. Nurodyti, kokias licencijas (ginklų, tr.priemonių) turite: B kat

Papildoma informacija:

MOTYVACINIS LAIŠKAS

kaip ir minėjau turiu daug patirties su medicina todėl noriu išbandyti save šitoje srityje

OOC KLAUSIMAI:

1. Jūsų amžius 20

2. Jūsų discord ID OXYG3N#3373

3. Jūsų FiveM ID 231

5. Ar esate susipažinę su serveryje galiojančiomis taisyklėmis? Jei taip, tai kokios taisyklės, jūsų manymu, yra svarbiausios? Visos yra savaip svarbios bet svarbiausia yra išlaikyti RP ir visiem bus idomus ir geras laikas

6. Kaip manote, ar šioje rolėje yra svarbesnė kiekybė ar kokybė? Pagrįskite savo atsakymą.  Kokybė, kadangi tai yra medicina, klaidų iš viso negali būt.

7. Pateikite /me ir /do komandų pavyzdžių, kaip turėtų vykti paprastas RP ( SVARBU! Situacijos negali kartotis, medikų/policijos darbo patirtys netinka, turite sugalvoti kažką originalaus). /me kvieciu medikus 

/do veikia?

/me paema bintą ir tvarsto

Dalintis šį pranešimą

2019M10-23D.
PALETOBAY

VARDAS IR PAVARDĖ

Prašau priimti mane dirbti į VŠĮ Paletobay ligoninę ( nurodyti priežastį, dėl kurios norite dirbti būtent šioje įstaigoje) - Teko operuoti gana daug lentų tai pagalvojau kodėl nepabandžius paoperuoti žmoniu + manau kad medikų nėra pakankamai ir norėčiau daugiau prisidėti prie kasdienio gyvenimo nei lentas pjaustyt

1. Nurodyti savo kriminalinę praeitį (teistumai, baudos): Kelios baudos dėl greičio viršijimo

2. Nurodyti paskutinę darbo vietą ir priežastį, dėl kurios norite ją palikti: Atsibodo lentas pjaut

3. Nurodyti kokius kursus/įstaigas esate baigę, kokios patirties turite medicinos srityje: Medicinos srityje nesu baigęs jokiu kursu nebent lentas skaitysite kaip praktika operacijose

4. Nurodyti, kokias licencijas (ginklų, tr.priemonių) turite: A,B kat teisės

Papildoma informacija:

MOTYVACINIS LAIŠKAS

OOC KLAUSIMAI:

1. Jūsų amžius 19

2. Jūsų discord ID #0918

3. Jūsų FiveM ID Teodor114 

4. Ar turite priority serveryje? nežinau net kas tai yra

5. Ar esate susipažinę su serveryje galiojančiomis taisyklėmis? Jei taip, tai kokios taisyklės, jūsų manymu, yra svarbiausios? Rp , FearRP

6. Kaip manote, ar šioje rolėje yra svarbesnė kiekybė ar kokybė? Pagrįskite savo atsakymą. Mano manymu svarbiausia kokybė . Nes jeigu tu staigiai pagydysi vieną asmenį ir staigiai lėksi prie kito net nepastebėsi kaip ką tik pagydytas asmuo žus dėl to ką tu turėjai padaryt bet nepadarei dėl skubėjimo.

/me masto apie sausainį 

/me tikrina kišenes 

/do randa sausainį ? (randa)

/me laižo sausainį

Dalintis šį pranešimą

Prašymas priimti į VŠĮ Paletobay ligoninę

VŠĮ "PALETOBAY LIGONINĖ" DIREKTORIUI/ DIREKTOREI - AISTEI SILVYTEI

2019-10-30.
PALETOBAY

Jonas Smaukauskis

Prašau priimti mane dirbti į VŠĮ Paletobay ligoninę ( nurodyti priežastį, dėl kurios norite dirbti būtent šioje įstaigoje) - Didelis noras padėti žmonėms pasveikti, pamatyti ką reiškia būt mediku, ir užpildyti mediku gretas nes kaip pastebėjau jų tikrai trūksta.

1. Nurodyti savo kriminalinę praeitį (teistumai, baudos): Nelegalių medžiagu turėjimas.

2. Nurodyti paskutinę darbo vietą ir priežastį, dėl kurios norite ją palikti: Medkirtys. Tai nėra labai įdomus darbas nes tai nėra bendravimas su žmonėmis darbas bei negali tame darbe kitiems nieko gero padaryt.

3. Nurodyti kokius kursus/įstaigas esate baigę, kokios patirties turite medicinos srityje: Baiges Medicinos bakalaura.

4. Nurodyti, kokias licencijas (ginklų, tr.priemonių) turite: Turiu B, A kategorijas jei bus reikalavimas ir išlaikysiu ir C kategorija, Ginklu licendzija.

Papildoma informacija:

MOTYVACINIS LAIŠKAS

Esu bendraujantis žmogus patinka dirbi su kitais žmonėmis ir jiems suteikt kokia nors pagalba ar kitaip padėt, dirbantis darbe į darba nežiūriu pro pirštus jį vertinu,  Nemėgstu veltis į konfliktus stengiuos jų visų išvengti ginklo stengiuos niekur nenaudoti nebent iškyla pavojus mano gyvybei. tai esu vertas būti prijimtas į medikus 

OOC KLAUSIMAI:

1. Jūsų amžius 16,5

2. Jūsų discord ID 1834

3. Jūsų FiveM ID 79

4. Ar turite priority serveryje? Neturiu.

5. Ar esate susipažinę su serveryje galiojančiomis taisyklėmis? Jei taip, tai kokios taisyklės, jūsų manymu, yra svarbiausios? nu tai mano manymu svarbiausia yra RP kokybė nes jei nemoki RP daryt tai toks ir žaidimas gausis

6. Kaip manote, ar šioje rolėje yra svarbesnė kiekybė ar kokybė? Pagrįskite savo atsakymą. Kokybė už viska svarbiau nes jei bus pilnas serveris o visi darys kas kaio norės daužys trankys žmonės be priežasties tai toks ir įdomumas bus žaist.

7. Pateikite /me ir /do komandų pavyzdžių, kaip turėtų vykti paprastas RP ( SVARBU! Situacijos negali kartotis, medikų/policijos darbo patirtys netinka, turite sugalvoti kažką originalaus). /me atemu lagamina /do pavyksta ?

Dalintis šį pranešimą

2019/11/01
PALETOBAY

Dovydas Kentovič

Prašau priimti mane dirbti į VŠĮ Paletobay ligoninę ( nurodyti priežastį, dėl kurios norite dirbti būtent šioje įstaigoje) -  Nes man patinka darbas kuris padėda žmonėm, ir padėda jiems labiau išgyventi.

Trumpas aprašymas apie save: Mano vardas Dovydas, megstu žaisti krepšinį

1. Nurodyti savo kriminalinę praeitį (teistumai, baudos): Buvau viršijas greitį, nesustojas prie stop ženklų

2. Nurodyti paskutinę darbo vietą ir priežastį, dėl kurios norite ją palikti: Medkirtys, nusibodęs ir mažai moką

3. Nurodyti kokius kursus/įstaigas esate baigę, kokios patirties turite medicinos srityje: Buvęs tam tikras kitam serveryje medikas, vidutinio rango

4. Nurodyti, kokias licencijas (ginklų, tr.priemonių) turite: Turiu ginklų licenziją, ir B kategorijos teisės.

Papildoma informacija:

MOTYVACINIS LAIŠKAS

OOC KLAUSIMAI:

1. Jūsų amžius 13

2. Jūsų discord ID Dovydas121#1995

3. Jūsų FiveM ID Dov3l

5. Ar esate susipažinę su serveryje galiojančiomis taisyklėmis? Jei taip, tai kokios taisyklės, jūsų manymu, yra svarbiausios? Visos galiojančios taisyklės yra svarbios ir reikalingos, nėra iskirtinės kurį yra svarbiausią.

6. Kaip manote, ar šioje rolėje yra svarbesnė kiekybė ar kokybė? Pagrįskite savo atsakymą. Realiai jos yra abidvi svarbios, bet žaidimui tai yra svarbi kokybė.

/me nuo peties pasiima kuprinę

/do ką randa?

/me pasiima mėsainį

/me suvalgo mėsainį

/do pavalgo?

Dalintis šį pranešimą

2019-11-02
PALETOBAY

Lukas Vaizmydas

Prašau priimti mane dirbti į VŠĮ Paletobay ligoninę ( nurodyti priežastį, dėl kurios norite dirbti būtent šioje įstaigoje) - Nori padėti, pagelbėti žmones kai reikia pagalbos, kad turėtu geresnę patirtį . Noriu užsidirbti pinigų. Taip pat įsigyti patirties mediko darbu ir išmokti daugiau RP.

Trumpas aprašymas apie save: Mano vardas Lukas. Kad esu jaunas tai nereiškia, kad pasiduodu kurie stumia ir keikia. Esu motyvuotas darbuotojas, mėgstu RP, veiksmo žaidimus. Mėgstu praleisti laika su draugais arba prie kompiuterio. Taip pat mėgstu mandagius, paslaugius žmones. Turiu daug kantrybės ir kartais stiprius nervus.

1. Nurodyti savo kriminalinę praeitį (teistumai, baudos): Buvau kartą nubaustas viešais darbais, gavęs baudas už greičio viršijimą, STOP linijos nesustojimą, už draudžiamas medžiagas ir draudžiamų medžiagų išgavimą.

2. Nurodyti paskutinę darbo vietą ir priežastį, dėl kurios norite ją palikti: Dirbau mėsininku. Atlyginimas buvo pakankamai mažas, buvo baisi smarvė ir prasta higiena darbovietėje.

3. Nurodyti kokius kursus/įstaigas esate baigę, kokios patirties turite medicinos srityje: Turiu kažkiektai patirties, nes ne karta reikėjo padėti medikam. Truputi žinau apie mediciną. Kursus ir įstaigas dar nėjau,

4. Nurodyti, kokias licencijas (ginklų, tr.priemonių) turite: Turiu ginklų licenziją, A B ir C kategorijų tesies.

Papildoma informacija:

MOTYVACINIS LAIŠKAS

OOC KLAUSIMAI:

1. Jūsų amžius 12

2. Jūsų discord ID Dougo#0686

3. Jūsų FiveM ID ThaLukas (steamo: X0cik)

4. Ar turite priority serveryje? Kaip ir ne.

5. Ar esate susipažinę su serveryje galiojančiomis taisyklėmis? Jei taip, tai kokios taisyklės, jūsų manymu, yra svarbiausios? Taip susipažines .Viena iš svarbiausių yra METAGAMING. Ši taisyklė svarbi, nes yra visiškai nesažininga, kai pvž. koks draugas per koki discorda pasako kitam, kad neitu, nes ten sakykim policininkas ar gaujinis stovi. Antra svarbi taisyklė yra DM. Jei pastoviai žudo žaidėją jį sunervina, padaro žaidimą kitam neįdomų ir net dėl DM palieką serverį,

6. Kaip manote, ar šioje rolėje yra svarbesnė kiekybė ar kokybė? Pagrįskite savo atsakymą. Manau abudu labai svarbūs, nes kiekybė tai svarbu kuo daugiau padėt, bet ir kokybė yra svarbi, nes reik atsižvelgti KAIP tu padedi.

/me išsiėmu mašinos įrankį iš bagažinės

/me apieško žaidėją nuo kojų iki galvos.

/do ar paima sąskaitą?

/do ar pavyksta?

/me pakeičia tepalus.

Dalintis šį pranešimą