Jump to content
Varsketis

Stojimas į Karteli

Recommended Posts

1. Robinis#6615

2. Robinis

3.  20

4. Su taisyklėmis esu susipažinęs ir jų laikausi. O kalbant apie svarbiausias taisykles, tai manau, jog jos visos yra vienodai svarbios ir jų reikia vienodai laikytis be jokių išimčių. 

5. Apie pačias situacijas dabar nekalbėsiu, tik parodysiu, jog suprantu kas yra /me ir /do komandos. (jei norėsite galėsite manęs paklausti dėl rp situacijų daugiau nes vistiek su Jumis reiks kalbėti).

Tai /me komanda naudojama, kai negali parodyti veiksmais kazko, pvz: /me pasiema žirkles arba /me išsitraukia ginklą. 

/do komanda naudojama, už negyvus daiktus arba klausti kokia yra būsena, ar gali pajudinti kažką, ar sutinka su kokia nors sąlyga, pvz: /do priešinasi? ; /do ar paima? ; /do langai atidaryti? 

Dalintis šį pranešimą

On 2019-09-21 at 21:54, Varsketis rašė:

a4a5cd2ddbea26e5824d8c190bb831be-700.thumb.jpg.f6ab5b773420b006dee1c8082be36967.jpg

Kartelis ieško rimtų gaujos narių

Jeigu esi ištikimas ir palankus narys, o ne koks pašlemėkas tai esi laukiamas mūsų gaujoje.

Nežadu žaist čia su tais anketų pildymais viskas bus darom ingame patys mane susirasit ir bus kalbama. Tik paprašysiu kelių dalykų iš jūsų, kuriuos kalbant su manim turiu matyt:

1.   Jūsų discord: Slaimiss#5306

2.   Jūsų fivem nick: Slaimis

3.   Amžius: 16

4.   Ar žinot serverio taisykles ir kokios/kuri yra pati svarbiausia: Taip Zinau taisykles ir pati svarbiaus taisykle yra metagaming nes daug kas ja pazeidineja

5.   Pateikti pora rp situacijų: Situacija Prieinu prie zmogaus kiris renka zole arba koksa nutaikau i ji ginkla ir sakau pakeli rankas klausiu ka turi rasau /me apieskau asmeni /do ar priesinasi do nesipriesinu amieskau zmogu ir paiimu visus daiktus kuruos is turi 

Šito nereik kopijuot: Visą informaciją rašot balta spalva.

Dalintis šį pranešimą

a4a5cd2ddbea26e5824d8c190bb831be-700.thumb.jpg.f6ab5b773420b006dee1c8082be36967.jpg

Kartelis ieško rimtų gaujos narių

Jeigu esi ištikimas ir palankus narys, o ne koks pašlemėkas tai esi laukiamas mūsų gaujoje.

Nežadu žaist čia su tais anketų pildymais viskas bus darom ingame patys mane susirasit ir bus kalbama. Tik paprašysiu kelių dalykų iš jūsų, kuriuos kalbant su manim turiu matyt:

1.   Jūsų discord:Baudejas #2617

2.   Jūsų fivem nick:Bunny

3.   Amžius:15

4.   Ar žinot serverio taisykles ir kokios/kuri yra pati svarbiausia:Taip žinau,ir mano nuomone svarbiausios fear rp ir powergameing

5.   Pateikti pora rp situacijų:Važiodamas arti lokacijų (kokso)pamatau žmogu važiojanti,jį ant karto sustapdau jei nesileis stabdomas tai per prievarta bus sugautas ar nušautas,sugautam žmogui  liepiu pakelti rankas naudodamas /me apieškau nuo zemes iki viršaus ir /do ar nesipriesina ?komandas aptikrinų ir atemu narkotikus bei kitas medžiagas,jei žaidejas nepaklus mano įsakymais PVZ:nusitaikiau į ji ginklu ir sakau iškelti rankas jis begioja nieko nedaro,tai aš rašau /report fearrp id, 

Dalintis šį pranešimą

1.   Jūsų discord:HOMOSIAKAS#4039

2.   Jūsų fivem nick:Skirtts

3.   Amžius:17

4.   Ar žinot serverio taisykles ir kokios/kuri yra pati svarbiausia:Serverio taisykles žinau. Aš manau vienos svarbiausiu serverio taisyklių yra FearRP ir DM.

5.   Pateikti pora rp situacijų:Atvažioji į lokacija,jei matai  žmogu kuris skina be leidimo, tai išsitrauki ginklą ir pasakai ,kad iškeltu rankas ir nusisuktu ir pagal RP taisykles naudodamas visas komandas (1. /me surisu rankas ir kojas 2. /do ar pavyksta? 3. /do taip/ne 4. 

/me apieskau asmeni) ,nelegalius dalykus pasiemi (narkotikus).Jei žaidejas neklauso daro FearRP tai /report id FearRP 

Dalintis šį pranešimą