Jump to content
Aldas @

Anketos i spec buri ARAS

Recommended Posts

Parašė (redaguota)

image.jpeg.d125093022912f697692123e3e68d5b6.jpeg

SPEC BURYS ARAS

Anketa i spec buri:

 1.  Jusu fivem vardas pavarde:
 2. Steamo nickname:
 3. Discord id/vardas.
 4. Kiek jums metu?
 5. Kokia patirtis darbe? 
 6. Apibudinkite savo rp. Koks jis? Geras/vidutinis/blogas.
 7. Sukurkite minimum 4 situacijas su high rp situacijomis, kuriose galesite susidurti spec buryje are: Pvz 1 situacija: Skrendate su sraigtasparniu link zoles skinimo. Isivaizduokite ir aprasykite, kokie bus tolimesni jusu veiksmai. p.s (Jus sedite sone, o ne vairuojate). 2 situacija: Vaziuojate su spec nariais sarvuotu automobiliu link gaujos namu, koks jusu planas? Kaip sturmuosite? Kokias /me ir /do komandas naudosite, jei nusausite asmeni ir bandysite ji apieskoti? Jei surakinsite, taip pogi , kokias komandas naudosite? 3 situacija: Jusu spec burys susistabdo itartina furista, galimai yra pakrautos nelegalios medziagos. Kaip elgsites sioje situacijoje, jei furistas stovi vietoje su uzgesinta transporto priemone? (Atsiminkite, kad dirbate minimum keturiese.) 4. Ivyksta susisaudymas greitkelyje netoli families namu. Kokie jusu veiksmai? Kaip reaguosite? Kokius ginklus naudosite, kaip sudeliosite savo komanda, jei jus tuo metu vadovausite? 
 8. Ar turite ginklu licenzija, teises c ir b kategorijos?
 9. Kaip ivertinsite savo saudymo bei vairavimo igudzius? 
 10. Koks zmogus estate, ar sugebesite islikti saltu nervu bei nepazeidineti serverio bei darbo taisykliu?
 11. Koks jusu aktyvumas, kada dazniausia bunate prisijunges? (Aktyvumas itin svarbus)
 12. Norint patekti i spec buri ara, teks zaidime jums praeiti tam tikra atranka, jei jos nepraeisite busite nepriimtas. Ar sutinkate su visomis taisyklemis atrankos?

 

 

Taisykles anketos: 

 • Draudziama kopijuoti kitu anketas.
 • Negalima spaminti i discrod, ar esu priimtas/atmestas. Su tinkamais kandidatais bus susisiekta privaciai.
 • Pateikiama informaciaj turi buti MELYNOS spalvos sriftu.

 

Darbo taisykles ir privilegijos:

 • Komanda sudarys max 5 asmenys.
 • Bus paskirti zmones, kurie gales vairuoti aro masina bei sraigtasparni.
 • Gales tureti prie saves spec ginklus.
 • Privales reaguoti ir tramdyti sunkius nusikaltelius, ieskoti narkotiku prekeiviu, kas uzsiema nelegalia veikla.
 • Premijos dalinamos uz gera darba.
Redaguota Aldas Watson

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

image.jpeg.d125093022912f697692123e3e68d5b6.jpeg

SPEC BURYS ARAS
Anketa i spec buri:

 1.  Jusu fivem vardas pavarde: Bronius Shamanas
 2. Steamo nickname: ShamaN
 3. Discord id/vardas. Shamanas #8316
 4. Kiek jums metu? 22 metai.
 5. Kokia patirtis darbe? Pakankamai ne trumpa, yra patirties ir iš kitų miestų.
 6. Apibudinkite savo rp. Koks jis? Geras/vidutinis/blogas. Geras
 7. Sukurkite minimum 4 situacijas su high rp situacijomis, kuriose galesite susidurti spec buryje are: Pvz 1 situacija: Skrendate su sraigtasparniu link zoles skinimo. Isivaizduokite ir aprasykite, kokie bus tolimesni jusu veiksmai. p.s (Jus sedite sone, o ne vairuojate).
  Viskas vyksta pagal sutartas taktikas, laikymasis prieš šturmo pradžią parinktais planais. Jeigu skrisdami pastebėsime, jog yra judėjimas lokacijoje - ruošimės leidimuisi iš sraigtasparnio virvėmis. Nusileidus ant žemės, liepiame pakelti rankas, o kurie priešinsis / išsitrauks šaunamąjį ginklą - eliminuosim. Sulaikome asmenis naudodami antrankius, apieškome ir konfiskuojame (jeigu randama) nelegalias medžiagas, nelegalius ginklus. Veiksmą vykdome greitai, pagal planą, vežame į kalėjimą asmenis, kurie turėjo nelegalių medžiagų.

2 situacija: Vaziuojate su spec nariais sarvuotu automobiliu link gaujos namu, koks jusu planas? Kaip sturmuosite? Kokias /me ir /do komandas naudosite, jei nusausite asmeni ir bandysite ji apieskoti? Jei surakinsite, taip pogi , kokias komandas naudosite?
Stengiuosi perduoti kuo tikslesnę, aiškesnę informaciją, savo veiksmus, laikausi nustatyto plano. Nušovęs asmenį, pranešu per raciją būrio nariams, jog priešas eliminuotas. Surakinimui - asmeniui bus liepta pakelti rankas, o iš už nugaros užėjęs, bandysiu uždėti antrankius /me išsiima antrankius iš kišenėlės | /me Bando uždėti asmeniui antrankius | /do Ar priešinasi ? | Jeigu priešinasi, perspėju apie elektro šoką ir dedu antrankius per prievartą /me Užlaužia rankas ir bando surakinti /do Ar pavyksta? || Priešai, kurie bus nušauti, prieš apieškodamas, prieisiu prie lavono, /me apieško kūną, (pasižiūriu ką turi F6 > APIEŠKOTI, bet nepaiimu) , /me konfiskuoju ginklą AK-47 (ir aprašau kiekvieną dalyką kurį konfiskuoju: narkotines medžiagas, nelegales medžiagas, ginklus). || Gyvą asmenį apieškočiau su /me bando apieškoti asmenį /do Ar pavyksta? /do Taip /do Ką randa? , tada vėl ta pati taktika, jeigu buvo rasta nelegalūs daiktai, prieš konfiskuodamas naudoju /me Konfiskuoju nelegalias medžiagas (viską, kas nelegalu). 

3 situacija: Jusu spec burys susistabdo itartina furista, galimai yra pakrautos nelegalios medziagos. Kaip elgsites sioje situacijoje, jei furistas stovi vietoje su uzgesinta transporto priemone? (Atsiminkite, kad dirbate minimum keturiese.)
Manau, Aro komandoje, bus jau apgalvotos tokios taktikos. Elementariai, viskas pagal planą. Mano nuomone, vienas bandytų ištraukti asmenį iš tr. priemonės, pareikalautų išlipti pačiam, o to jam nedarant - siekti ištraukti asmenį lauk, paguldyti jį ant žemės, kiti likę (pvz: 4se buvom) saugotų aplinką, dėl galimų nusikaltėlių užpuolimo. Apieškoti asmenį, jo kabiną, priekabą atidaryti, ją patikrinti. Viską vykdyti su /me /do Komandomis.

4. Ivyksta susisaudymas greitkelyje netoli families namu. Kokie jusu veiksmai? Kaip reaguosite? Kokius ginklus naudosite, kaip sudeliosite savo komanda, jei jus tuo metu vadovausite? 
Aš nurodyčiau visiems skubiai slėptis už priedangos, naudoti transportą darbinį, aplinkos objektus. Bandyčiau sužinoti priešų skaičių, tada, pridengdami savus, dalį komandos, siųsti priešus nušauti iš šono, ar jeigu aplinkybės leistų, apibėgti. (dėmesio kontroliavimas). Ginklus naudosime automatinius, kadangi jie į tolį taikliau šaudo, nei pvz: shotgun. Pagrindas būtų eliminuoti asmenis, jeigu įmanoma - juos sulaikyti. Viena geriausių taktikų yra U / V formacijos šturmas / taktika. Kadangi priešus puls iš priekio ir iš šonų. Sudėtingiausia yra O formacijos taktika - apsupimas. Tačiau tokią formaciją suformavus - ~90% tikimybė link sėkmingos operacijos. (kadangi priešai bet kokiu atveju žiūrės tik į vieną kryptį, nebent naudos "nugara į nugarą", tada sunkiau, bet pagrindas yra veikti visiems vienu metu, kad priešas neturėtų laiko persiformuoti).  Labai priklauso kokioje aplinkoje vyksta veiksmas. Kokie objektai supa, kuo galima pasinaudoti nukreipiant dėmesį. Jeigu galima ginklo rūšis - dujos, jas būtinai naudoti.  Jeigu operacija pavyksta - apieškojimus, surakinimus vykdom pagal nustatytą tvarką. Pagrindas yra - "Aš saugau Jus, o Jūs mane.".

 1. Ar turite ginklu licenzija, teises c ir b kategorijos? Taip.
 2. Kaip ivertinsite savo saudymo bei vairavimo igudzius? Šaudymo: 8-10 , Vairavimo: 8-10
 3. Koks zmogus estate, ar sugebesite islikti saltu nervu bei nepazeidineti serverio bei darbo taisykliu? Esu kantrus, stengiuosi išlikti ramus ekstremaliose situacijose, stengiuosi rinktis racionaliausią sprendimą. Sunkiausia yra tada, kai susiduriama su RP nuostatų pažeidėjais.
 4. Koks jusu aktyvumas, kada dazniausia bunate prisijunges? (Aktyvumas itin svarbus) Nuo 17:30 galiu būti pasiruošęs. Savaitgaliais įvairiais, tiek prisijungimo laikas, tiek bendro žaidimo.
 5. Norint patekti i spec buri ara, teks zaidime jums praeiti tam tikra atranka, jei jos nepraeisite busite nepriimtas. Ar sutinkate su visomis taisyklemis atrankos? Sutinku.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Parašė (redaguota)

image.jpeg.d125093022912f697692123e3e68d5b6.jpeg

SPEC BURYS ARAS

Anketa i spec buri:

 1.  Jusu fivem vardas pavarde: Rytis Opa
 2. Steamo nickname: Kinderys
 3. Discord id/vardas. xKinderys#2610
 4. Kiek jums metu? 23
 5. Kokia patirtis darbe? spec buryje aras neteko dirbti dar, teko dirbti tik policijoje ir po siol dar dirbu
 6. Apibudinkite savo rp. Koks jis? Geras/vidutinis/blogas. Geras
 7. Sukurkite minimum 4 situacijas su high rp situacijomis, kuriose galesite susidurti spec buryje are: Pvz 1 situacija: Skrendate su sraigtasparniu link zoles skinimo. Isivaizduokite ir aprasykite, kokie bus tolimesni jusu veiksmai. p.s (Jus sedite sone, o ne vairuojate). /me issitraukia ziuronus /me stebi aplinka /me pamato asmenis skinancius kanapes (sakau kolegai nuleisti sraigtasparni, nes matau zmones skinancius kanapes) /me issitraukia garsiakalbi (sakau, kad stotu, arba bus panaudotas tazeris jei bega) (pribeges jei bega surakinu) /me issitraukia antrankius /me surakina pilieti (iskvieciu kolega, kad privaziuotu su ARO automobiliu, kai kolega privaziuoja) /me veda pilieti i sarvuoti /me isodina asmeni i šarvuotį. Nuvezam itariamuosius i komisariata nuodugniai apklausiam, nubaudziam.   2 situacija: Vaziuojate su spec nariais sarvuotu automobiliu link gaujos namu, koks jusu planas? Kaip sturmuosite? Kokias /me ir /do komandas naudosite, jei nusausite asmeni ir bandysite ji apieskoti? Jei surakinsite, taip pogi , kokias komandas naudosite? su kolegomis sutarsime, kokius coverius paimsim, kaip darysim viska /me paima mp5 is sarvuocio /me paima dujines granatas is sarvuocio, uzsiimam pozicijas, judame taktiskai, kol vienas eina i vidu, mes ji pridengiame, nes betkuriuo momentu gali priesai pradet saudyti, na ir toliau rutuliojasi veiksmai, arba pasiduoda graziai, arba pradeda saudyti ir vyksta susisaudymas po visko seka komandos:  /me tikrina pulsa /me apiesko kuna /me issitraukia antrankius /me surakina asmeni /do ar nesipriesina?   3 situacija: Jusu spec burys susistabdo itartina furista, galimai yra pakrautos nelegalios medziagos. Kaip elgsites sioje situacijoje, jei furistas stovi vietoje su uzgesinta transporto priemone? (Atsiminkite, kad dirbate minimum keturiese.) Pirmiausia paklausime, ka cia veikia, ir ar nieko nelegalaus neveza, ar viskas yra gerai, patikrinsime dokumentus, paprasysime piliecio islipti ir atidaryti krovinio duris, jis atidarys ir toliau bus komandos /me apiesko krovini AŠ: /do ka randa? JIS: /do kokso AŠ: /do ar daug? JIS: /do taip ... toliau situacija keiciasi, liepiu rankas padeti ant krovinio ir nejudėti, ir perspeju, kad bus apieškotas /me apiesko pilieti nuo galvos iki koju /do ka randa? ir t.t. PAPILDOMOS KOMANDOS KURIOS GALI BUT NAUDOJAMOS IR SITUACJIA KAIP KITAIP GALI VYKTI: /me atidaro krovinines masinos priekabos duris /me pradeda apieskoti fura (kitas sone dengia) (kiti 2 uzsiima su vairuotoju) /do ka randa krovinyje? /do kokio dydzio krovinys?  4. Ivyksta susisaudymas greitkelyje netoli families namu. Kokie jusu veiksmai? Kaip reaguosite? Kokius ginklus naudosite, kaip sudeliosite savo komanda, jei jus tuo metu vadovausite? Reaguosime greitai tarkim yra 5 zmones, susirinksime amunicja, mp5, dujines granatas, uzsidesime liemenes vieną žmogų leisime  skristi su sraigtasparniu, kad apsižvalgytų kokia situacija pirmiau už mus, ir begimo atveju, kad galėtų padėti pasakyti pro kur bėga ir kur sustos kiti vaziuos su aro automobiliu nuvaziuos, nuvaziave i vieta išlipam, užsiimam vietas ir toliau seka /me issitraukia garsiakalbi saukiu, kad mestu ginklus, jei nesipriesina prieinam surakinam /me surakina pilieti /me apiesko pilieti /me palydi pilieti i automobili, o jei priesinasi ir saudo i mus tai tenka atsisaudyt, jei viskas sekmingai pavyksta tada buna tik /me tikrina pulsa /me apiesko kuna
 8. Ar turite ginklu licenzija, teises c ir b kategorijos? taip. turiu
 9. Kaip ivertinsite savo saudymo bei vairavimo igudzius? tikrai geri
 10. Koks zmogus estate, ar sugebesite islikti saltu nervu bei nepazeidineti serverio bei darbo taisykliu? tikrai sugebu. esu aktyvus daug darau. 
 11. Koks jusu aktyvumas, kada dazniausia bunate prisijunges? (Aktyvumas itin svarbus) aktyvus bunu labai daznai savaitgaliais kartais nebunu bet dazniausiai bunu, o siaip tai tikrai esu aktyvus
 12. Norint patekti i spec buri ara, teks zaidime jums praeiti tam tikra atranka, jei jos nepraeisite busite nepriimtas. Ar sutinkate su visomis taisyklemis atrankos? Taip sutinku su visomis taisyklemis! 
Redaguota kinderys

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Parašė (redaguota)

image.jpeg.d125093022912f697692123e3e68d5b6.jpeg

SPEC BURYS ARAS

Anketa i spec buri:

 1.  Jusu fivem vardas pavarde: Vytautas Šapranauskas
 2. Steamo nickname: weedukas
 3. Discord id/vardas: Vainotas #7663
 4. Kiek jums metu? 16
 5. Kokia patirtis darbe? 1+ mėnesis dirbant pareigūnu šitame projekte + kiti projektai.
 6. Apibudinkite savo rp. Koks jis? Geras/vidutinis/blogas. Geras
 7. Sukurkite minimum 4 situacijas su high rp situacijomis, kuriose galesite susidurti spec buryje are: Pvz 1 situacija: Skrendate su sraigtasparniu link zoles skinimo. Isivaizduokite ir aprasykite, kokie bus tolimesni jusu veiksmai. p.s (Jus sedite sone, o ne vairuojate). /me isijungia sraigtasparnio kamerą. Pamatytą informaciją perduodu kolegoms per raciją. Priskridę arčiau /me jungia garsiakalbį ir perspėjame, kad pakeltų rankas, neklausant nurodymų bus naudojami tazeriai. Tada išlipame nusileidę virvėmis, pasiimame ginklus į rankas, surakiname asmenis /me surakina asmenį /me apieško nuo galvos iki kojų /do ka randa? /me konfiskuoja žolę. Pakvietę per raciją kolegą su nežymėta audine, įsodiname į ją /me sodina i tr priemone /do priešinasi?. Toliau paskiriame tinkamas nuobaudas.2 situacija: Vaziuojate su spec nariais sarvuotu automobiliu link gaujos namu, koks jusu planas? Kaip sturmuosite? Kokias /me ir /do komandas naudosite, jei nusausite asmeni ir bandysite ji apieskoti? Jei surakinsite, taip pogi , kokias komandas naudosite? Važiuodami link gaujos namų susitariame, kad apsupsime pagrindinius įvažiavimus ir išvažiavimus. Atvažiavę įsitikiname, kad lauke pašalinių civilių nėra, eisime artyn namo su stambiais ginklais. Priėję /me įjungia garsiakalbį ir perspėju, kad išetų su pakeltomis rankomis, kitu atvėju bus nušauti. Pasidavimo atvėju /me surakina asmeni /me apieško nuo galvos iki koju /do ką randa? /me konfiskuoja ak /me palydi iki mašinos /me isodina i tr priemone /do priesinasi? Priešinimosi atvėju apieškome lavonus /me apieško lavoną /me konfiskuoja ak. 3 situacija: Jusu spec burys susistabdo itartina furista, galimai yra pakrautos nelegalios medziagos. Kaip elgsites sioje situacijoje, jei furistas stovi vietoje su uzgesinta transporto priemone? (Atsiminkite, kad dirbate minimum keturiese.) Visi iš mūsų išlipa iš mašinos, pasiimame stambius ginklus rankose. 3 iš mūsų dairosi aplinkui ir stebi ar joks pastiprinimas neatvažiuoja, o kitas apieško fūristą /me apieško nuo galvos iki koju /do ka randa? /me konfiskuoja nelegalius pinigus /me surakina pilieti. Tada einu apžiūrėti krovinio /me atidaro galines furos duris /do ka randa? /do kokio dydžio krovinys?  4. Ivyksta susisaudymas greitkelyje netoli families namu. Kokie jusu veiksmai? Kaip reaguosite? Kokius ginklus naudosite, kaip sudeliosite savo komanda, jei jus tuo metu vadovausite? Tarkim easm 5 aro pareigūnai. 2 sėda į sraigtasparnį, kiti 3 važiuoja su šarvuočiu. (Visi pasiima automatinius ginklus-Carbine arba MP-5). Su sraigtasparniu priskride prie įvykio vietos, iš toli apžvelgsime jų pozicijas (/me įsijungia thermal vision kamerą) ir perduosime kolegoms jų pozicijas, skaičių, turimus ginklus. Nusileidę tinkamu atstumu (tuo tarpu atvyksta ir šarvuotis iš kitos pusės), stengsimės apsupti juos iš visų pusių, kad nebūtų prie ko prisidengti. (/me jungia garsiakalbi) ir bandau perspėti, kad numestų šaunamuosius ginklus, kitu atvėju bus naudojami ginklai. Jei priešinasi sušaudom, tada apieškome lavonus /me apieško lavoną. /me konfiskuoja ak. Jei nesipirešina, prieiname /me surakina pilieti, /me apiesko nuo galvos iki koju, /do ką randa? (pvz Kokaino 30 pakelių ir ak) /me konfiskuoja narkotines medžiagas ir ak. Tada vežame į komisariatą ir tinkamai nubaudžiame asmenis.
 8. Ar turite ginklu licenzija, teises c ir b kategorijos? Žinoma
 9. Kaip ivertinsite savo saudymo bei vairavimo igudzius? Labai geri.
 10. Koks zmogus estate, ar sugebesite islikti saltu nervu bei nepazeidineti serverio bei darbo taisykliu? Draugiškas, taktiškas. Sugebu laikytis darbo, serverio taisyklių bei išlikti šaltų nervų.
 11. Koks jusu aktyvumas, kada dazniausia bunate prisijunges? (Aktyvumas itin svarbus). Daug laiko praleidžiu serveryje (~3 valandos). Būnu pasijunges tarp 17-22 h. 
 12. Norint patekti i spec buri ara, teks zaidime jums praeiti tam tikra atranka, jei jos nepraeisite busite nepriimtas. Ar sutinkate su visomis taisyklemis atrankos? Taip
Redaguota Vainotas

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
 1.  Jusu fivem vardas pavarde: Lukas Bonka
 2. Steamo nickname: Michael Scott
 3. Discord id/vardas. #2180 Lukask248
 4. Kiek jums metu? 20
 5. Kokia patirtis darbe? Pilna patirties is kitu miestu.
 6. Apibudinkite savo rp. Koks jis? Geras/vidutinis/blogas. Geras
 7. Sukurkite minimum 4 situacijas su high rp situacijomis, kuriose galesite susidurti spec buryje are: 
  1. Pvz 1 situacija: Skrendate su sraigtasparniu link zoles skinimo. Isivaizduokite ir aprasykite, kokie bus tolimesni jusu veiksmai. p.s (Jus sedite sone, o ne vairuojate).
   Saugiai nusileisti ant zemes, isitraukti savo ginkla, apziureti kad aplinkui būtų saugu man ir mano kolegoms kai komandos vadovas duos orderi atakuoti as pradesiu atsargiai eiti link objektyvo, tikrinu kiekviena kampa, jeigu surasciau gaujos zmogu as liepcau jam padėti ginkla ir kad jisai pasiduotu, paskui uzdecau antrankius ir apziureciau kokiu daiktu jisai turi kisenese, puskui toliau tescau zonos valyma kol isitikines jisai ira svarus ir mano gyvenimas pavojui negersia or iki tol kol mano team leader nepasako sustoti. 
  2.  situacija: Vaziuojate su spec nariais sarvuotu automobiliu link gaujos namu, koks jusu planas? Kaip sturmuosite? Kokias /me ir /do komandas naudosite, jei nusausite asmeni ir bandysite ji apieskoti? Jei surakinsite, taip pogi , kokias komandas naudosite?  Pries isvaziojant mes susuduriam plana kaip juos apsupti ir kaip neleisti jiems pabegti, su planuojam kad dvi komandos eis per dvi puses, pirma komanda eis is priekio ir antroji eis is galo, naudosime sarvuota automobili kaip priedanga nuo kulku jeigu jie atsisaudys, masina vazios lietai priekyn ir komana is paskos eis saugei pridenkta prie namo, kai atsidursime prie namo duru mes naudosime Battery ram /me pasiema battery ram nuo nugaros, ir isideda i rankas
   /me Trenkiu pakartotinai battery ram i duris kol duris atsidaro
   Kai duris atsidaro mes kaip komanda i einam, tikrinam kiekviena kambary ir kampa, Kai surandam zmogu mes leiptum jam pasiduoti ir rankas aukštyn, puskui kai rankas jisai ira pakeles mes nueinam jam uz nugaros ir rasom /me isiema antrakius ir uždeda ant abiejų rankų, Kai surakinom asmeni mes ji paskui apvieskome, /me apviesko asmeni, /do ka rasiu jo kisenese  /me konfiskojiu viska ka randu is žmogaus
  3.  situacija: Jusu spec burys susistabdo itartina furista, galimai yra pakrautos nelegalios medziagos. Kaip elgsites sioje situacijoje, jei furistas stovi vietoje su uzgesinta transporto priemone? (Atsiminkite, kad dirbate minimum keturiese.)  Trys zmones islipa is masinos, vairuotojas lieka, Mes paklausytume furisto prima kad parodytų savo dokumentus ir teises, paskui mes apklauseme ji, kur jis važiuoja ir is kur jis atvajuoza, puskui mes paklaustume kad jisai isliptu is furos ir atidarytu priekaba kad mes galėtume pažvelgti ka jisai veza, jeigu jisai atsisako parodyti, mes nieko padaryti negalim nes jisai jokiu taisykliu nepazeide ir itarimas reiskia nieko be jokiu irodimu.
  4. Ivyksta susisaudymas greitkelyje netoli families namu. Kokie jusu veiksmai? Kaip reaguosite? Kokius ginklus naudosite, kaip sudeliosite savo komanda, jei jus tuo metu vadovausite? Mes penkiese greitai su automatiniais ginklais lipam i sarvuota furgona ir vaziuojam link susisaudymo, kol vazuojas mes planuojam ka darysim, pasakysiu kad vairuotojas sustotu netoli susisaudymo vietos, paskui mes islipsime ir penkiese eisim is leto ziuredami kas atsitiko ir kas saude su ginklais parengtais, mes naudosime priedanga ir aisim nuo priedangos i priedanga nes mes nezinosime kur yra žmogus ir kur jis slepesi, jeigu vieta tuscia ir random suzeistuju ant zemes mes kviestume greitaja kad zmogus butu isgelbetas ir paskui mes apklausim kas atsitiko tam žmogui jeigu žmogus žino kas ji nusove arba is kokios masinos saude mes pasakysim kelio policijai kokios masinos vieskoti ir kad jie juos apklaustu.    
 8. Ar turite ginklu licenzija, teises c ir b kategorijos? Taip
 9. Kaip ivertinsite savo saudymo bei vairavimo igudzius? mano saudymo bei vairavimo įgūdžiai ira geri.
 10. Koks zmogus estate, ar sugebesite islikti saltu nervu bei nepazeidineti serverio bei darbo taisykliu? Aš esu ramus bei linksmai nusiteikęs zmogus, as ketinu nepazeidineti nei serverio nei darbo taisykliu.
 11. Koks jusu aktyvumas, kada dazniausia bunate prisijunges? (Aktyvumas itin svarbus) Esu aktyvus po darbo, nuo penkto vakaro iki vienuoliktos 
 12. Norint patekti i spec buri ara, teks zaidime jums praeiti tam tikra atranka, jei jos nepraeisite busite nepriimtas. Ar sutinkate su visomis taisyklemis atrankos? Taip.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
 1.  Jusu fivem vardas pavarde: Antanas Zalupkinas.
 2. Steamo nickname: S3n3l10kas.
 3. Discord id/vardas. S3n3l10kas #4368
 4. Kiek jums metu? 18.
 5. Kokia patirtis darbe? Maždaug 1savaite kaip policijos pareigūnas.
 6. Apibudinkite savo rp. Koks jis? Geras/vidutinis/blogas. Vidutinis, būna kad padarau labai durnų klaidų tai nemeluosiu apie tai.Tos klaidos kad tiesiog pasimetu kartais situacijose.
 7. Sukurkite minimum 4 situacijas su high rp situacijomis, kuriose galesite susidurti spec buryje are: Pvz 1 situacija: Skrendate su sraigtasparniu link zoles skinimo. Isivaizduokite ir aprasykite, kokie bus tolimesni jusu veiksmai. p.s (Jus sedite sone, o ne vairuojate).Taigi kol skrendame iki žolės lokacijos per racija aptariam su kolegom planą.Aptarus planą jei skrisime 4 (su pilotu) vieną netoliese nuleisim ant žemės dėl visą pikto jei mus kas nors apsuptu už nugaros.Tada būtų pranešta kitam ekipažui kad uždarytų pagrindinį kelia su šarvuočiu jei kas nors bandytų sprukti, jei prireiks paprašysim ir policijos pareigūnų.Po viso šio plano like mes du (be piloto) leidžiamės į vietą su virvėmis iškart išsitraukiam ginklus ir reikalaujam kelti rankas bei stovėtų vietoje ir kad nematytume ginklų.Kurie neklausys nurodymų bus pradedami šaudomi.Kurie išsitrauks ginklą be perspėjimo skris kulka į juos.Kurie bus pabėge su mašina palyda juos pasitiks ir apieškos.Į ta laiką mes surakinam tie kurie nesipriešino ir apieškom,tie kurie bus nušauti apieškosim jų lavonus po visko jei truks transporto priemonių pasikviesim policijos pareigūnus ir išvesim į nuovada. 2 situacija: Vaziuojate su spec nariais sarvuotu automobiliu link gaujos namu, koks jusu planas? Kaip sturmuosite? Kokias /me ir /do komandas naudosite, jei nusausite asmeni ir bandysite ji apieskoti? Jei surakinsite, taip pogi , kokias komandas naudosite? Prieš išvažiuojant sugalvojam plana kuris būtų veiksmingas ir turėtu daugiau šansų pasisekti.Tada iškeliaunam link gaujų namų.Privaževia užstatom su transporto priemonėm kiek galima kalių kad jie niekur pabėgti negalėtu.Išsitraukiam greit iš šarvuočiaus dvi dėžes ir padedam kuo arčiau jų namu kad būtų priedanga kitiem.Į ta laiką bus pakeltas malūnsparnis su dviem žmonėm + pilotas.Malūnsparnis nuskraidins nepastebemai mūsų du kolegas už nugaros namo jei jie turėtu tai koki slapta pabėgima ar kažką bet aišku jų vaidmuo ir pastiprinimas iš nugaros jei prireiks.Pamiršau paminėti tuo pačiu paimsim iš šarvuočiaus spyglius ir padėsim ant kelio jei sugalvos bėgti su transportu.Taigi vykstant operacijai viena pasiustume tartis kad jie gražiai be jokių šaudymų pasiduotų.Tuo pačiu metu keli pridengsime bei vienas bandys tyliai nepastebimai priartėti prie vietos kur nėra langų kuo arčiau durų jei jie kažką sugalvos.Na jei nepasiseka susitarimas ir pradeda priešintis jimames kitų priemonių kaip dūminių šaškių.Jei pavyksta turėtų išbėgti į lauka.Kas priešinsis bus iškart nušaunami be perspėjimo.Kiti kas paklus bus surakinami /me Surakina nusikaltėlį. /me Apieško nusikaltėlį /do Priešinasi? Kas priešinsis bus tramdomi kitokiom priemonėm. /me Palydi iki transporto priemonės /me Pasodina į transporto priemone /do Priešinasi? 3 situacija: Jusu spec burys susistabdo itartina furista, galimai yra pakrautos nelegalios medziagos. Kaip elgsites sioje situacijoje, jei furistas stovi vietoje su uzgesinta transporto priemone? (Atsiminkite, kad dirbate minimum keturiese.) Kadangi situacija gali visada pasikeisti tą fūristą galėjo ir lydėti kas nors ir pasislepia laukia tai pirmas dalykas būtų kol vienas aptikriną fūristą bei pačia fūrą vienam būtų pasakyti kad kažkur biškį toliau paeitų apžėti aplinka.Per ta laiką užtveriam kelia dėl visą pikto.Jei bus pastebema kad kažkas agresyviai važiuoja link mūsų su ginklas, bus pradėta imtis kitų priemonių visu pirma tai apsaugosim fūrista kad jo nenušautų kadangi mes galėsim iš jo gauti naudingos informacijos.Taigi fūrista patrauksim kuo toliau ir į saugesnia vieta.Kol kiti trauks dėžias su spygliais iš transporto priemonės mes su likusiai pasiskirstysim pozicijas ir žėsim viską ką tik galim.Prasidėjus šaudymam nedelsent atsišaudysim ir mes jei paeis sužalosim dauguma bei surakinsim kas priešinsis bus nušauti bė jokio perspėjimo + tas kuris žiūrėjo aplinka iš nugaros galės vieną iš jų bandyti griauti į ta laiką mes jį pridengsime.Tuo metu tada mūsų priešininkai pasimes kadangi situacija pasikeis ir nežinos ką daryti.Po visko kas liks gyvi bus surakinti iškviesti medikai kad apžiūrėtų bei aptikrinti ir išvešti į nuovada. 4. Ivyksta susisaudymas greitkelyje netoli families namu. Kokie jusu veiksmai? Kaip reaguosite? Kokius ginklus naudosite, kaip sudeliosite savo komanda, jei jus tuo metu vadovausite? Visu pirma visiem sakyčiau kad kuo greičiau persirenktų pasiimtų ginklus MP5,sniper,karabanus.Jei būtų musu 5-6 tai pasiimtume šarvuotį ir malūnsparnį 3 žmonės į šarvuotį du į malūnsparnį bet į malūnsparnį sėstų tas kuris turi sniper kadangi jis galėsi nusileisti kur nors ant kalno ir iš toli padėti mums.Taigi į ta laiką kuo greičiau sukuriam tai kokį nors planą kuris būtų veiksmingas.Dar tuo pačiu per racija paprašom kad keli policijos pareigūnai užtvertų kelia kad niekas nevažiuotų ir nebūtų sužalotas.Atvažiavia į vietą bandom pastatytį greit šarvuoti kad turėtume laiko prisidengti ir kiti ištraukti dėžes.Kol kiti deda dėžes mes iš šarvuočio galo ar kur tebebūsim prie jo bandysim pridengti tuos kurie bando padėti dėžes kad jų nesužalotų.Aišku ši situacija prieš malūnsparnį bei jei ten dar kas nors šaudosi.Taigi dabar su malūnsparniu sniperis iš toli apžėtų greit vietą ir pasakytų kaip situacija ar yra sužeistų, ar dar kas nors šaudosi su ginklais.Na o jei gaunam kad tuščia ir yra sužeistų greit iškviečiam medikus bei sustojam biškį toliau nuo įvykio vietos.Visi išlipe išsitraukiam šaudomus ginklus ir po lėto einam tuo pačiu metu prisidengiam kuo tik įmanoma bei stebim aplinką kad situacija nepasidarytų visiškai nesuvaldomą.Na o su žeistais jei medikam pavyks išgelbėti bus apklausiami kas toje vietoje įvyko,kas į juos šaudė,kokios mašinos buvo. Po visų apklausų visą informacija perduosim kelių patruliam.
 8. Ar turite ginklu licenzija, teises c ir b kategorijos? Taip.
 9. Kaip ivertinsite savo saudymo bei vairavimo igudzius? 8/10.
 10. Koks zmogus estate, ar sugebesite islikti saltu nervu bei nepazeidineti serverio bei darbo taisykliu? Esu tikrai ramus, nebandau paleisti bile kokių žodžių kad išsilieti ant kitų.Ir taip nepažeidinėjų ir net nebandau serverio taisyklių pažeisti.
 11. Koks jusu aktyvumas, kada dazniausia bunate prisijunges? (Aktyvumas itin svarbus) Darbo dienomis nuo 4h laisvom dienom galiu kad ir nuo ryto jei nėra jokių suplanuotų planų.
 12. Norint patekti i spec buri ara, teks zaidime jums praeiti tam tikra atranka, jei jos nepraeisite busite nepriimtas. Ar sutinkate su visomis taisyklemis atrankos? Taip sutinku.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Parašė (redaguota)
 1.  Jusu fivem vardas pavarde: Alfonsas Mangrūda
 2. Steamo nickname: FaustasL
 3. Discord id/vardas.  FaustasL #0370
 4. Kiek jums metu? 16
 5. Kokia patirtis darbe? Esu emigravęs iš kitų mietų, kur dirbau, kaip policijos pareigūnas ilgą laiką.
 6. Apibudinkite savo rp. Koks jis? Geras/vidutinis/blogas. Gerai įsijaučiu į savo vaidmenį, moku reaguoti į įvairias situacijas atitinkamai, pagal rp (Vertinu: Geras)
 7. Sukurkite minimum 4 situacijas su high rp situacijomis, kuriose galesite susidurti spec buryje are: 

1 situacija: Skrendate su sraigtasparniu link zoles skinimo. Isivaizduokite ir aprasykite, kokie bus tolimesni jusu veiksmai. p.s (Jus sedite sone, o ne vairuojate). 

Dairausi ir stebiu viską kas vyksta apačioje, žolės skinimo vietoje. Jei pastebiu kokio nors judesio, pranešu sraigtasparnio pilotui ir visai komandai. Kartu nusprendžiame, kokius tolimesnius veiksmus atliksime. Jei matome, kad reikia pastiprino, pranešame policijos pareigūnams, kad užtvertų kelius ar prižiūrėtų aplinkines vietoves. Jei vyksta kažkas įtartino pasiruošime sraigtasparnio nusileidimui arba leidimuisi virvėmis (jei reikia reaguoti greičiau). Nusileidę susirasim priedangą ir visiems įtartiniems asmenims liepsime pasiduoti ir nejudėti. Jei kas priešinsis, puls ar atliks dar kokius nors pavojingus veiksmus, būsime pasiruošęs atitinkamai sureaguoti atsišaudant. Jei reikės vieną ar daugiau iš asmenų vytis - susitarsiu su komanda, kad keli liktų ir prižiūrėtų nesipriešinančius asmenis, o pats ar kitas komandos narys pradės vytis sprunkantį asmenį. Kai visus pagausime - apieškosime. Radę nelegalių medžiagų ar pastebėję kitų pažeidimų, visus asmenis nuvešime į policijos nuovadą. 

2 situacija: Vaziuojate su spec nariais sarvuotu automobiliu link gaujos namu, koks jusu planas? Kaip sturmuosite? Kokias /me ir /do komandas naudosite, jei nusausite asmeni ir bandysite ji apieskoti? Jei surakinsite, taip pogi , kokias komandas naudosite?

Jei žinome gaujos namų planą iš anksto, dar važiuojant ar prieš išvažiavimą nutarsime dėl šturmavimo plano. Visi pasiūlysime savo variantus ir nutarsime, kuris planas turi didžiausią sėkmės tikimybę. Aš siūlyčiau taip: šarvuotą automobilį pastatome nuo gaujos namų nepastebimoje vietoje. Visi tyliai, susikoncetravę, su šavruotais skydais ir paruoštais ginklais sėliname link gaujos namų. Judame atsargiai, kad liktume nepastėbėti ir užultume iš pasalų. Jei turime pilną komandą, tai du jos nariai apsuptų namą ir pasiruoštų įsilaužti pro galines duris (arba langus, jei galinių dūrų nėra), o kiti trys nariai pasiruošia įsiveržimui pro pagrindines duris. Su rankų komandomis arba per racija pranešame kada įėiname ir visi, tuo pačiu metu, netikėtai šturmuojame namą. VIsiem asmenims esantiems viduoje liepiame likti savo vietose, pakelti rankas ir nedaryti staigių judesių. Du komandos nariai prižiūri sugautus asmenis, kol kiti trys apieško likusius namo kambarius. Veikiame greitai, operatyviai ir be jokių klaidų. Jei kas pradeda atsišaudyti ar sprukti visada esame pasiruošę panaudoti ginklus ir įvairias priedangas esančias name. Visada susižiūrime su komanda ir veikiame, kaip vienas. Sugautus asmenis, jei nesipriešina (/do ar nesipriešina?), surakiname (/me pasiimu antrankius ir surakinų įtariamąjį), apieškome (/me apieškau įtariamąjį), konfiskuoju visus nelegalius daiktus (/me konfiskuoju nelegalius daiktus). Jei vyko susišaudymas, patikrinų sužeistų žmonių pulsą (/do ar yra pulsas?), suteikiu, kokia galiu, pirmąją pagalbą ir iškviečiu medikus. Tuo metu apieškau jį ir konfiskuoju nelegalius daiktus (tos pačios komandos). Kai visi bus surakinti ir sugauti, sulauksime medikų, duosime sužeistus ir kitus įtariamuosius nuvešime į policijos nuovadą. Jei plano metu kas nors nepavyktų (mus pastebėtų artėjant, būtų paruoši spastai) mes visada būtume pasiruošę tinkamai sureaguoti ir improvizuoti.

3 situacija: Jusu spec burys susistabdo itartina furista, galimai yra pakrautos nelegalios medziagos. Kaip elgsites sioje situacijoje, jei furistas stovi vietoje su uzgesinta transporto priemone? (Atsiminkite, kad dirbate minimum keturiese.) 

Vienas iš komandos narių paprašo sunkvežimio vairuotojo parodyti vairavimo pažymėjima, tuo pačiu paklausia ką ir kokiais tikslais veža. Kitas komandos narys apieško transporto priemonės vidų, o kiti trys arba du (pagal komandos dydį) paprašo vairuotojo atidaryti sunkvežimio prikabą. Komandos nariai susiranda priedangą ir pasiruošia, bet kam kas gali būti sunkvežimio priekaboje. Jei ten randa tik nelegalių daiktų, juos konfiskuoja ir fūristą nuveža į policijos nuovadą. Jei viduje bomba, ginklai ar kita įranga, kurią galimai nusikaltėliai planuoja naudoti užpuolimo metu, pranešame visiems policijos pareigūnams, nuvežame vairuotoją į policijos nuovadą, kur jis bus apklaustas. Jei, blogiausiu atveju, viduje būtų vežami nusikaltėliai pasiruošę puolimui, visa komanda susirastų priedangos ir apsuptų sunkvežimio priedangos įėjimą iš visų pusių. Jei reikės visada galime atsišaudyti. Jei viskas pakryptų blogąja puse, pakviestume pastiprinimą. Jei visi pasiduoda ar yra nušauti, juos apieškome, surakiname ir nuvežame į policijos nuovadą.

4. Ivyksta susisaudymas greitkelyje netoli families namu. Kokie jusu veiksmai? Kaip reaguosite? Kokius ginklus naudosite, kaip sudeliosite savo komanda, jei jus tuo metu vadovausite? 

Visiems komandos nariams iškart liepiu pasiimti įrangą, ginklus ir lipti į mašiną, bei sraigtasparnį. Pranešiu visoms tarnyboms apie įvykį ir informuosiu, kad reikės policijos, medikų, gal ir ugniagesių pagalbos. Su automobiliu visu greičiu judame link įvykio vietos. Sraigtasparnis, kuris aišku nuskris pirmesnis, praneš apie situaciją įvykio vietoje. Kiek yra asmenų, jų lokacijas, bei visą įmanomą informaciją apie jų ginklus. Taip pat pasakys, pro kur geriausia priartėti link įvykio vietos. Atvažiuosime ir sustosime priedangoje. Greitai išsilapinę, su šarvuotais skydais ir ginklais pradėsime judėti vietos link. Išsidėliosime lanko forma bandydami apsupti visus įtariamuosius. Panaudosime dūmines bombas. Iš pradžių liepsime pasiduoti, jei nepavyks tada pradėsim atsišaudymą. Judėsime kaip vienas, nušaudami po vieną asmenį ir judėsime vis labiau į priekį. Stebėsime ar neatvyksta priešų pastiprinimas iš nugaros ar families namų. Iššaudę priešus, vis dar būdami budrūs, juos apieškosime. Jei sugausime dar gyvų asmenų, juos nuvešime į policijos nuovadą.

 1. Ar turite ginklu licenzija, teises c ir b kategorijos? Taip
 2. Kaip ivertinsite savo saudymo bei vairavimo igudzius? Vairavimo 8/10, šaudymo 9/10
 3. Koks zmogus estate, ar sugebesite islikti saltu nervu bei nepazeidineti serverio bei darbo taisykliu? Visada galiu išliktu ramus, bei šaltų nervų. Serverio taisykles žinau, bei galėsiu jų visada laikytis.
 4. Koks jusu aktyvumas, kada dazniausia bunate prisijunges? (Aktyvumas itin svarbus) Įprastai būnu prisijungęs visoms savaitės dienoms nuo maždaug 16h išskyrus trečiadieniais, kai visai negaliu prisijungti. Žinoma, jei pateksiu į komandą, stengsiuosi būti kuo aktyvesnis. Jug pareiga šaukia 😉
 5. Norint patekti i spec buri ara, teks zaidime jums praeiti tam tikra atranka, jei jos nepraeisite busite nepriimtas. Ar sutinkate su visomis taisyklemis atrankos? Tikrai taip
Redaguota FaustasL

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Parašė (redaguota)
 1. Jusu fivem vardas pavarde: Ignas Pinkman
 2. Steamo nickname: ignavus
 3. Discord id/vardas. ignavus#5708
 4. Kiek jums metu?20
 5. Kokia patirtis darbe? Policijoje dirbi neteko. Serveryje žaidžiu nuo atidarymo, patirties turiu žaidime tikrai nemažai.
 6. Apibudinkite savo rp. Koks jis? Geras
 7. Sukurkite minimum 4 situacijas su high rp situacijomis, kuriose galesite susidurti spec buryje are: Pvz 1 situacija: Skrendate su sraigtasparniu link zoles skinimo. Isivaizduokite ir aprasykite, kokie bus tolimesni jusu veiksmai. p.s (Jus sedite sone, o ne vairuojate).  Tokia situacija bus gerai pažįstama, su komandos nariais busim iš anksto suplanavę ką darysim, pavyzdžiui, sėdint šone mano pareiga stebėti aplinką, sutartą teritoriją ( /me stebiu teritoriją /me žvalgausi su žironais ), jeigu kažka pamatau, pranešu komandai per racija, tiek šalia esantiems, tiek netoliese laukiantiems su aras mašinomis. Operacijos eiga : staigiai nuleidžiam malunsparni šalimais įtariamujų mašinų ( taip užkertame kelią pabėgimui su transporto priemonėmis ) naudojant garsiakalbi, taikantis ginklu liepiu visiems nejudėti bei pakelti rankas, surakinam bei apieškom įtariamus asmenis ( su /me ir /do komandomis ), radus narkotikų, nelegalių ginklų - konfiskuojam, nusikaltėlius sodinam į aras automobilį ir vežam į kalėjimą. Viskam vykstant, jeigu kažkas priešinasi, išsitraukia ginklą - eliminuojam 2 situacija: Vaziuojate su spec nariais sarvuotu automobiliu link gaujos namu, koks jusu planas? Kaip sturmuosite? Kokias /me ir /do komandas naudosite, jei nusausite asmeni ir bandysite ji apieskoti? Jei surakinsite, taip pogi , kokias komandas naudosite? Su komandos nariais viskas bus suplanuota iš anksto ( pasiūsime vieną asmenį į žvalgybą, kad įvertintų situaciją, pagal įvertintą situaciją sukursime planą, kur statysim automobilį, pro kurias duris veršimės, kokias pozicijas užimsim, misijos metu naudosim /me ir /do komandas (pvz: /me paima dujines granatas iš šarvuočio, /me paima ginklą iš mašinos ) viską stengiames atlikti pagal planą, vieni kitus pridengiam, padedam, naudojam raciją. Jeigu įvyksta susišaudymas naudojam komandas /me ir /do (pvz: /me tikrina pulsą /me apieško įtariamą /me panaudoja antrankius /do ar nesipriešina? )  3 situacija: Jusu spec burys susistabdo itartina furista, galimai yra pakrautos nelegalios medziagos. Kaip elgsites sioje situacijoje, jei furistas stovi vietoje su uzgesinta transporto priemone? (Atsiminkite, kad dirbate minimum 4 )Kaip priklauso paklausiu kuo užsiema, ar nieko nelegalaus neveža, patikrinsiu dokumentus, paprašysiu įtariamo išlipti, atidaryti sukvežimio duris, jam atidarius naudosiu komandas : /me apieško sunkvežimį /do ka randa viduje?, laukiu ka atsakys įtariamasis, jeigu atsako /do kokaino, paklausiu /do kiek ?, jam atsakius liepiu pakelti rankas bei nejudėti, pasakau, kad bus apieškotas /me apieško žmogų /do ka randa? , taip viska išsiaiškinu apie žmogų bei ką turi su savimi, nuo to priklausys kokias baudas gaus ir panašiai.Vygdant operaciją 4 pasiskirstysim darbus, keli stebės teritoriją, nes pilietis gali būti su palyda, likusieji apklaus žmogų, patikrins mašiną.  4. Ivyksta susisaudymas greitkelyje netoli families namu. Kokie jusu veiksmai? Kaip reaguosite? Kokius ginklus naudosite, kaip sudeliosite savo komanda, jei jus tuo metu vadovausite? Reguojam staigiai, pasiunčiam žmogų į žvalgybą, kad įvertintų situaciją, naudojam malunsparnį, susirenkam ginklus, amuniciją ( viską darom greitai, pastoviai raginu komandos narius ) su aro mašina skubam į vietą. Vietoj naudoju garsekalbį, liepiu mesti ginklus, jeigu neklauso bei pradedą šaudyt - eliminuojam visus kas turi šaunamuosius ginklus. Po visko patikrinam pulsą bei apieškom kūnus.
 8. Ar turite ginklu licenzija, teises c ir b kategorijos? Taip
 9. Kaip ivertinsite savo saudymo bei vairavimo igudzius?  10/10 
 10. Koks zmogus estate, ar sugebesite islikti saltu nervu bei nepazeidineti serverio bei darbo taisykliu?  Pilnai atsiduodu darbui, kurį dirbu. Taip.
 11. Koks jusu aktyvumas, kada dazniausia bunate prisijunges? (Aktyvumas itin svarbus) darbo dienomis,(kartais- ryte,per pietus, visalaik-vakare, nakti )kiekvieną dieną nežaidžiu tik 5dienį bei 6dienį ( aišku bus kartų kai žaisiu, bet dažniausiai šiom dienom nebūnų on )
 12. Norint patekti i spec buri ara, teks zaidime jums praeiti tam tikra atranka, jei jos nepraeisite busite nepriimtas. Ar sutinkate su visomis taisyklemis atrankos? Taip
Redaguota Ignas

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

image.jpeg.d125093022912f697692123e3e68d5b6.jpeg

SPEC BURYS ARAS

Anketa i spec buri:

 1.  Jusu fivem vardas pavarde: Elas Bandis
 2. Steamo nickname: Fretraq
 3. Discord id/vardas. Fretraq#6554
 4. Kiek jums metu? 19
 5. Kokia patirtis darbe? Patirtis tikrai labai aukštai šoko per pirma savaite darbe.
 6. Apibudinkite savo rp. Koks jis? Geras, įsidarbinus į policininkus mano rp patirtis tikrai prisidėjo.  
 7. Sukurkite minimum 4 situacijas su high rp situacijomis, kuriose galesite susidurti spec buryje are: Pvz 1 situacija: Skrendate su sraigtasparniu link zoles skinimo. Isivaizduokite ir aprasykite, kokie bus tolimesni jusu veiksmai. p.s (Jus sedite sone, o ne vairuojate).  Prieš ten skrendant mes su kolegomis su specialia įranga, apžiūrėsime teritorija. Nustate kiek galima tikėtis priešu aptarsime greitai situacija. Nusprendė kaip pakuosime pažeidėjus liepsim pilotui laikytis mūsų plano. Vienas aras bus paleistas už gero kilometro pridengti savo kolegas nuo tolimo atstumo. Toliau pilotas skirs link lokacijos ir mes like 3 arai leisimės su virvėmis link žemės testi operacijos. Nusileidė ant žemės mes nieko nelaukdami žinoma, kad pradėsime sulaikyma, bei pilotui bus liepta stebėti aplinka ir pranešti įtartinčias mašinas artėjančias prie aro būrio. Kuo įmanoma greičiau ir tyliau bandysime sulaikyti piliečius lokacijoje. Žinoma jei kas nors bandys išsitraukti ginklą bus be perspėjimo pašautas. Tai pat įtarimi piliečiai kurie buvo lokacijoje nedelsiant bus išvežti ar nuskraidinti į nuovada ir ten bus tikrinami nuo galvos iki kojų.
 8. 2 situacija: Vaziuojate su spec nariais sarvuotu automobiliu link gaujos namu, koks jusu planas? Kaip sturmuosite? Kokias /me ir /do komandas naudosite, jei nusausite asmeni ir bandysite ji apieskoti? Jei surakinsite, taip pogi , kokias komandas naudosite? Prieš svarbia operacija suplanuosime plana jau būdami bazėje, kaip geriau šturmuoti bei visus sulaikyti. Nusprendė, sulipsimė į spec šarvuota automobilį ir pajudėsime link gaujos namu. Atvyke išsilaipinsim 500m spinduliu, kad nesukelti jokio garso. Krūmais, medžiais akmenimis prisėlinsim prie gaujos namų. 1Liks spec automobili, kad kai operacijai prasidės galėtu greitai prisitatyti prie gaujos namu. 2 Eis prie pagrindiniu duru ir padės bombas išlaušti durims. /me Isištaukia C4 bombas ir padeda prie duru. /me Atsitraukia pakankamu saugiu atstumu nuo C4. (Durims sprogus) /me Įmeta į vidu "flashbang" (Sprogus 3 aro žmonės subėga į gaujos namus. Spec automobilis privažiuoja bei vairuotojas išlipa ir tai pat prisijungia prie opercijos. (Per racija klausiame likusio aro pareiguno kuris pridengia kitus iš lauko ar lauke švaru. Viduje like 4 arai - /me iš kojos išlupa kambario duris. (Šauname iš karto tie kuriais su ginklais bei tai pat bus šaukiama pasiduoti kitaip bus paleistos kulkos. Gaujiniai tie kurie išgyvene bus nedelsiant sulaikomi. /me Išsitraukia antrankius ir bando uždėti gaujiniui. /do Priešinasi? /me Vedasi gaujini į spec automobilį. /me Atidaro policijos automobilio dureles bei bando įsodinti gaujini palenkdamas jo galvą. /do Leidžiasi? /me Įsodina gaujini ir uždaro dureles. (Atvažiavus į baze) /me Atidaro dureles bei bando išlaipinti gaujini. /do Leidžiasi? /me Uždaro spec automobilio dureles su viena ranka kol su kita prilaiko gaujini. /me Užrakina tr. priemonė ir Vedasi gaujini.
 9. 3 situacija: Jusu spec burys susistabdo itartina furista, galimai yra pakrautos nelegalios medziagos. Kaip elgsites sioje situacijoje, jei furistas stovi vietoje su uzgesinta transporto priemone? (Atsiminkite, kad dirbate minimum keturiese.)  Jei užgesina tr. priemonės varikli nereiškia, kad įtariamasis yra švarus. Spec Automobilis bus priešais fūra. Du Arai nusitaikė ginklais tiesiai į vairuotoja priekyje. Vienas pabėga toliau nuo kelio už medžio pridengti. Ir likęs atidaro vairuotojo dureles bei išlaipina vairuotoja paguldydamas bei surakindamas jį bei pasodina į spec automobili. Du arai užfiksuoja įvyki ir tikrina atidžiai tr priemonė. Jei nebus nieko legalaus vairuotojo bus atsiprašyta bei jam bus nuimami antrankiai ir bus paleistas. Jei bus kas rasta fūra bus vežama tiesiai į policijos saugoma aikštele ir ten bus ji iškrauta prižiūrima policiniku. Bei fūros vairuotojas bus pristatytas į nuovada ir ten bus viskas toliau sprendžiama. 
 10. 4. Ivyksta susisaudymas greitkelyje netoli families namu. Kokie jusu veiksmai? Kaip reaguosite? Kokius ginklus naudosite, kaip sudeliosite savo komanda, jei jus tuo metu vadovausite? Jei mes tai viska girdime greitai su savo spec automobiliu pasidarysim barikada. Keleivis priekyje ir vairuotojas išlipa ir pasiema uždanga nuo automobilio ir taikosi į girdėtus pusės šuviūs. Aro policininkas gale greitai išlipa ir iš bagažinės paema snaiperi ir bėga ko gyliau į krumus pridengti aro būrio bei pranešti situacija saviems. Likes aro pareigunas greitai iš mašinos ištraukia dėžes ir paruošia kaip priedanga bei išsitraukia ginkla bei paema sau tinkančia saugia pozicija. Kai snaiperis duoda ženklus aro 3 pareigunai pradeda greitai judėti link šaudymo vietos paimdami coveri už medžiu ar kitu neprašaunamu daiktu. Aro 3 pareigunai kiek galėdami bandys apsukti families namus ir pabandyti neutralizuoti gaujinius kurie šaudo. Vienu momentu suskaičiave iki 3 pajudės iš savo poziciju link gaujiniu kurie nušovė kitus gaujinius. Bei žinoma bus šaukima "GREITAI ANT ŽEMĖS METAM GINKLUS Į ŠONA" tie kurie tik bandys nusitaikyti bus iškarto pašauti 3 policinkų arba likusio aro policininko kuris pridengia būri su snaiperiu. Jei visi be kontakto atsiguls bus žinoma nedelsiant surakinami bei konfiskuojami ginklai. Bus iškviestas policininku pastiprinimas gaujiniams iš įvykio vietos išvešti. Ir Nuovadoje bus toliau veiksmas pagal situacija bei parodymus. 
 11. Ar turite ginklu licenzija, teises c ir b kategorijos? Žinoma.
 12. Kaip ivertinsite savo saudymo bei vairavimo igudzius? 10/10
 13. Koks zmogus estate, ar sugebesite islikti saltu nervu bei nepazeidineti serverio bei darbo taisykliu? Esu atsakingas, orientuotas į aukštus rezultatus, situacijoje išlieku ramus bei taisyklių nepažeidinėju.
 14. Koks jusu aktyvumas, kada dazniausia bunate prisijunges? (Aktyvumas itin svarbus) Kiekvieno darbo diena vakarais po darbo būnu prisijungės serveryje žinoma, kad savaitgaliais būnų tai pat prisijungės.
 15. Norint patekti i spec buri ara, teks zaidime jums praeiti tam tikra atranka, jei jos nepraeisite busite nepriimtas. Ar sutinkate su visomis taisyklemis atrankos? Žinoma, kad sutinku.

 

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
 • Create New...